Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana’da suç oranını en aza indireceğiz

Giriş Tarihi: 21.11.2016
Adana’da suç oranını en aza indireceğiz

Çukurova GİAD yönetimini ağırlayan Emniyet Müdürü Osman Ak, “Adana’yı suçla mücadelede birinci, suç oranında ise sondan birinci yapacağız” dedi

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya ile yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Osman Ak'ı makamında ziyaret etti. Konuklarını güleryüzle karşılayan Emniyet Müdürü Osman Ak, daha huzurlu, rahat, yaşanabilir bir Adana için çalıştıklarını belirterek, "Adana'yı suçla mücadelede birinci, suç oranında ise sondan birinci yapacağız" dedi.

ADANA'YI TANITMAK
GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, çeyrek asırlık geçmişe sahip derneğin 200 üyesinin Adana'dan yapılan ihracatın 5'te 1'ini gerçekleştirdiğini bildirdi. Sakarya, Adana'yı hak ettiği gerçek yönüyle tanıtmak, yatırımcıların dikkatini çekmek amacıyla projeler geliştirdiklerini, sosyal faaliyetlere ve sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdiklerini söyledi. Sakarya, 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişimini unutturmamak amacıyla proje hazırladıklarını hatırlattı. Proje kapsamında darbe girişimini anlatan filmi özel olarak hazırlanan araçlarla Adana ve ilçelerinde gösterime sunduklarını kaydeden Sakarya, "15 Temmuz gazilerimizin de katılımıyla yaptığımız toplantının ardından özel ses sistemiyle döşenmiş 2 kamyonla 11 ilçe dolaşıldı. Aynı çalışma Adana merkez ilçelerimizin mahalle ve köylerinde yapılıyor. Biz Çukurova GİAD olarak, doğduğumuz, doyduğumuz memleketimize borcumuzu ödemek için, Adana'mız için canla başla çalışıyoruz" dedi. Çukurova GİAD'ı hayata geçirdikleri projeler nedeniyle kutlayan Emniyet Müdürü Osman Ak, "Adana'ya hizmet için geldik. Yaşanabilir, huzurlu, güvenli, geleceğe umutla bakan insanların yaşadığı bir kent için çalışıyoruz. Geldikten sonra yaptığımız operasyonlarda, halkla birlikte hareket ettik. Halkımız, polisimizin yanlarında olduğunu gördü, destek verdi. Geçmişte polise taş atan çocuklar, bugün polisle futbol oynuyorlar" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana’da suç oranını en aza indireceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN