Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündoğdu Koleji’ne dünya kalite ödülü

Düzenlenen gecede AGK adına Liseler Kalite Kontrol Yöneticisi Bengi Hale Dinçer, ödülü KALDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak’tan aldı

Giriş Tarihi: 24.11.2016
Gündoğdu Koleji’ne dünya kalite ödülü
AGK Dış İlişkiler Sorumlusu Angela Matheson, çok önemli bir ödül aldıklarını belirterek, "Eğitim, idari ve veliler nezdinde uzun bir denetleme sürecinden geçtik. Türkiye'nin önemli kurumlarının üst kademelerinde görev yapan jüri üyeleri okulumuza gelip 3 gün boyunca başvurumuzdaki konuları uygulayıp uygulamadığımızı yerinde gördü ve puanlar verdi. Sonuçta bu büyük ödüle sahip olduk. 25 bin kişilik büyük Gündoğdu ailesinin her ferdine teşekkür ederiz" dedi.

İYİ BİR EKİP İŞİNİN ÜRÜNÜ
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ise, büyük bir başarıya imza atan ve büyük bir ödül daha alan çalışma arkadaşlarını kutlayarak, "Başarılarımızın hepsi büyük ve özverili bir ekibin işidir. Dünyada büyük bir prestij olan Mükemmeliyet Ödülü'nün Gündoğdu'ya gelmesine sebep olan herkesi yürekten tebrik ediyorum" diye konuştu.
Adana Gündoğdu Koleji (AGK) Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) ile Türkiye Kalite Derneği (KALDER) tarafından düzenlenen törende dünyanın en prestijli ödüllerinden "Mükemmeliyet Ödülü"nün sahibi oldu. İstanbul'da yapılan gecede AGK adına Liseler Kalite Kontrol Yöneticisi Bengi Hale Dinçer, ödülü KALDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak'tan aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu Koleji’ne dünya kalite ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN