Mersin’de turizmciler 17’nci kez buluştular

Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Mezunlar Derneği (METİOD) üyeleri, mezunlar buluşmasının 17’ncisini düzenledikleri yemekle kutladı

Giriş Tarihi: 28.11.2016
Mersin’de turizmciler 17’nci kez buluştular
1999 yılından beri Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Mezunlar Derneği (METİOD) üyeleri tarafından düzenlenen mezunlar buluşmasının 17'ncisi gerçekleştirildi. Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi binasında gerçekleştirilen etkinliğe Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir ve METİOD Başkanı Öğretim Görevlisi Erdem Daşcı başta olmak üzere çeşitli illerden gelen çok sayıda eski mezun ile Turizm Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

TURİZM KARİKATÜRLERİ
Dünyanın en büyük sektörlerinden biri olan turizmi çeşitli boyutlarıyla inceleyen ve 2009 yılından bu yana her sene geleneksel olarak düzenlenen 'Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması Sergisi' bu yıl Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği ile Anatolia Turizm Araştırmaları Dergisi tarafından organize edilen etkinliğin 4 yılda bir üniversitede gerçekleştirilmesinin planlandığı ifade edildi.

SERGİYE İLGİ YÜKSEK
Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir "Bu yıl mezuniyet toplantımızın açılışını fakültemizin eski öğrencilerinden olan Prof. Dr. Nazmi Kozak'ın sergisiyle gerçekleştirmek istedik. Çok güçlü karikatürlerin yer aldığı sergiye öğrencilerimizin mezunların ve akademisyenlerin ilgisi oldukça yüksek" dedi. Turizm Fakültesi 5'inci, 10'uncu, 15'inci, 20'nci, 25'inci ve 30'uncu dönem mezunları düzenlenen törenle kep ve cüppe giyerek belge alırken, ayrıca Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir tarafından Rektör Prof. Dr. Çamsarı'ya teşekkür plaketi takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin’de turizmciler 17’nci kez buluştular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN