Öğretmenlerin en mutlu olduğu gece

Giriş Tarihi: 29.11.2016
Öğretmenlerin en mutlu olduğu gece

Mahmut Arslan Anadolu Lisesi öğretmenleri akşam yemeğinde bir araya geldi. Okulu yaptıran Arslan ailesi tüm öğretmenlerin gününü kutladı, hepsine değişik ödüller takdim etti

Mersin'in tanınmış ailelerinden Arslan ailesi, eğitime destek amaçlı kurdukları Mahmut Arslan Anadolu Lisesi'nin öğretmenleri ile geleneksel hale gelen yemekte bir araya geldi. Bu yıl 7'ncisi düzenlenen etkinlikte öğretmenlerin aileleri ile tanışma imkânı bulan Arslan ailesi, davetliler ile bol bol sohbet edip beraber eğlenceli saatler geçirdi.

HASAN ARSLAN AĞIRLADI
Gecenin ev sahipliğini Arbel Makarna Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Arslan yaptı. Arslan ailesi adına bir konuşma yapan Hasan Arslan "Uzun yıllar bu camiada dostlarım ve arkadaşlarım oldu. Öğretmenler Günü'nde bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergiledik. Arslan ailesi olarak daima okulumuzun ve öğretmenlerimizin arkasında olacağımızı bilmenizi istiyorum" dedi.

ÖĞRETMENLERE HEDİYE
Gecenin sonunda günün anısına öğretmenlere hediye veren Hasan Arslan, "Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirme fırsatı bulduk. Kalıcı ve sürekliliği olan bir proje olması dolayısıyla ailemizi en çok heyecanlandıran proje 'Mahmut Arslan Anadolu Lisesi' projesi oldu. Bu okulumuzda görev yapan tüm öğretmenlerimizi kutluyorum" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenlerin en mutlu olduğu gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN