Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir bilet alıp İzmir’e gönderemediler

’da hamile Derya Kan, parası olmadığı için bilet alamadı. Kimse kendisine yardımcı olmadığı için bir yolcu otobüsüne binip dakikalarca araçtan inmedi

Giriş Tarihi: 7.12.2018
Bir bilet alıp İzmir’e gönderemediler
Adana'dan İzmir'e gitmek isteyen hamile Derya Kan, parası olmadığı için bilet alamayınca Gaziantep'e giden bir otobüse binip tam 1 saat 15 dakika inmedi. Olay Merkez Otogar'da meydana geldi. İddiaya göre Derya Kan İzmir'e gitmek üzere otogara geldi. Ancak parası olmadığı için bilet alamadı. Otobüs firmalarındaki görevlilere durumunu anlattı, ancak kimse hamile kadına yardımcı olmadı.

BİLETİ YIRTTI
Ne yapacağını şaşıran Kan, Gaziantep'e giden bir otobüsün en arka koltuğuna oturdu. Hareket saati geldiğinde muavin yolcuların biletini kontrol etmeye başladı. Hamile kadın biletini gösteremeyince muavin araçtan inmesini istedi. Firma görevlilerin tüm uyarılarına rağmen Kan araçtan inmedi. Bunun üzerine polis çağrıldı. Polisin tüm ikazlarına rağmen Derya Kan, "Bunun hesabını soracağım. Param olmadığı için İzmir'e gidemiyorum" diyerek bağırdı. Polisler İzmir bileti aldı ancak kadın bileti yırttı.

PARAM YOKTU GİDEMEDİM
Bu arada otobüs Gaziantep'e gitmek üzere yola çıkamayınca yolcular ve firma yetkilileri kadına tepki gösterdi. Yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra eyleminden vazgeçen kadın önce polis merkezinde ifadesi alındı daha sonra başka bir otobüse bindirilerek İzmir'e gönderildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir bilet alıp İzmir’e gönderemediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN