Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali ’den Şahinbey’e TAM NOT

’ni ve Aşevi’ni ziyaret eden Gaziantep Valisi , çalışmaları yerinde inceledi

Giriş Tarihi: 22.6.2019
Vali Davut Gül’den Şahinbey’e TAM NOT

Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey Belediyesi Sosyal Marketi'ni ve Aşevi'ni ziyaret etti. Vali Davut Gül, dar gelirli vatandaşların gönüllerince alışveriş yaptığı sosyal marketi ve her gün binlerce kişinin sofrasına sıcak yemek götürmesini sağlayan aşevini, ziyaret ederek başkan yardımcıları Hüseyin Kılıç ve Sait Şahin'den bilgi aldı.

AŞEVİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Gül ziyaretine öncelikli olarak sosyal marketten başlayarak vatandaşlara sunulan ürünleri inceledi. Dar gelirli vatandaşların gıdadan giyime her türlü ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılandığı sosyal market ile ilgili bilgiler alan Vali Davut Gül, daha sonra her gün binlerce kişinin sofrasına sıcak yemek ulaştıran aşevini ziyaret etti.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Şahinbey aşevinde hijyenik ortamda hazırlanan yemekler dar gelirli vatandaşların sofralarını bereketlendirirken, sosyal marketten alış veriş yapan vatandaşlar ise giyimden gıdaya tüm ihtiyaçlarını normal bir marketten alış veriş yaparmış gibi karşılayabiliyorlar. Gül, sosyal market ve aşevi ziyareti sonrasında yapılan çalışmaları tebrik ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Davut Gül’den Şahinbey’e TAM NOT
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN