Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TKDK 14. Proje Çağrı Dönemini Tanıttı

Giriş Tarihi: 20.5.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 14:56
TKDK 14. Proje Çağrı Dönemini Tanıttı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü; tarım sektöründe ve kırsal alanda faaliyet gösteren üreticilere, özel sektöre ve potansiyel yatırımcılara destek vermek amacıyla 17 Nisan 2015 tarihinde, Kırsal Kalkınma ve Hayvancılık Hibe Programı (IPARD) kapsamında çıkmış olduğu 14. Proje kabul döneminin tanıtım ve bilgilendirme toplantılarını tamamladı.
14. Proje kabul döneminin başlaması ile birlikte, Antakya merkezde tanıtım reklam ve bilgilendirme çalışmalarına başlayan ve potansiyel faydalanıcılara ziyaretler gerçekleştiren TKDK Hatay İl Koordinatörlüğü ilçelerde de toplantılara başladı. Bu çerçevede, 30 Nisan - 18 Mayıs tarihlerinde Erzin, Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Arsuz, İskenderun ve Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odaları Üyelerine, Kumlu, Altınözü, Yayladağı, Antakya, Samandağ, Defne Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüklerinde, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSTÖV) Hatay üyelerine ve Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) İskenderun üyelerine tanıtım ve bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi.
Tanıtım ve bilgilendirme toplantılarında, 14. Proje çağrısı kapsamında desteklenen büyük ve küçükbaş süt hayvancılığı, et, süt, meyve sebze ve su ürünleri işleme hibe destekleri ve başvuru şartları hakkında bilgi verildi, sunum gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TKDK 14. Proje Çağrı Dönemini Tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN