Belediyesi Kandil Simidi Dağıttı

Giriş Tarihi: 18.4.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 19.4.2015 02:15
Isparta Belediyesi Kandil Simidi Dağıttı
Belediyesi Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla 7 camide kandil simidi dağıttı.
Mimar Sinan, Kavaklı, Otogar, Kuba, Işıkkent, Batıkent ve Sanayi camilerinde vatandaşlara cuma namazı çıkışında kandil simidi dağıtıldı.
Hz. Muhammed (S.A.V)’in hayatında ve öğütlerinde hem bireysel hem de toplumsal hayatımızı aydınlatacak çok güzel örnekler olduğunu söyleyen Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, “Mukaddes kitabımız Kur’ân-ı Kerim, yüce Allah tarafından insanlara merhamet ve kılavuz olmak için Peygamber Efendimiz aracılığıyla insanlığa indirilmiş ve tebliğ edilmiştir” dedi.
Başkan Günaydın şunları kaydetti:
“Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV) efendimiz, insanların en hayırlısı, hakikatin sadık emanetçisi, yaşantısı ile bütün insanlık için örnek olmuş Allah’ın elçisidir. Peygamberimiz, hayatı boyunca rahmet, sevgi, hoşgörü ve adalet gibi tüm erdemli değerleri kişiliğinde toplamış ve insanlara nakşetmiştir. Bu duygu ve düşünceler ışığında hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Kutlu Doğum Haftasını tebrik ediyor, bu çok özel günlerin insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta Belediyesi Kandil Simidi Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN