Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beylikdüzü Belediyesi, Karda Vatandaşa Ekmek Dağıttı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 13:28
’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle halkın mağduriyetini gidermeye çalışan Beylikdüzü Belediyesi, vatandaşların evlerine ekmek ile yemek ulaştırdı.
Beylikdüzü Belediyesi’nin tüm birimleri, yurdu esir alan kar yağışına önlem için seferber oldu. Zabıta Müdürlüğü ile Kadın ve Aile İşleri Müdürlüğü tarafından Beylikdüzü’nün Gürpınar, Yakuplu ve Kavaklı bölgelerinde yaşanan elektrik kesintileri ve fırınların çalışmaması sonucu ekmek bulamayan vatandaşlara ekmek dağıtıldı, aşevleri ise araçlarla evlere sıcak yemek götürdü.
Uzun yıllardan sonra hem Beylikdüzü’ne hem de İstanbul geneline bu denli yoğun düşen kar miktarı, bölgede koşulları zorladı. Vatandaşın çektiği sıkıntıları çözmek için gece gündüz çalışan belediye ekipleri, mağduriyet yaşanan kısımları bizzat tespit ederek, çalışmaları Yakuplu, Gürpınar ve Kavaklı mahallelerinde yoğunlaştırdı. Ekmek bulmakta zorlanan halka ekmek dağıtan Zabıta Müdürlüğü çalışanları örnek bir davranış sergiledi. Elektrik kesintisinin yaşattığı olumsuzlukları gidermek amacıyla da tüm yetkililer çalışmaya devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beylikdüzü Belediyesi, Karda Vatandaşa Ekmek Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN