Beyoğlu’nda Günlük 380 Ton Tuz Kullanıldı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 16:28
Beyoğlu Belediyesi ekipleri, yurdu etkisi altına alan kar yağışından dolayı oluşabilecek kazaların önüne geçmek için ilçenin her noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Gece gündüz çalışmalarını yürüten 570 kişilik ekipler, günlük 380 ton tuz kullanarak Beyoğlu’nu kara teslim etmiyor.
Beyoğlu Belediyesi Fen işleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, ’u etkisi altına alan kar yağışına karşı ana arterler başta olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlar günlük hayatını daha kolay sağlaması için toplamda 570’e yakın belediye ekipleri ilçede gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.
CADDE VE SOKAKLAR BUZA TESLİM OLMADI
Çalışmalar neticesinde ekipler, Taksim Meydanı’ndan Tünel’e kadar İstiklal Caddesi’ni kar küreme araçlarıyla temizleyerek yayaların rahat yürüyebilmesini sağladı. İlçedeki tüm hastanelerin yaya ve araç yolları ve merdivenler de tuzlandı.
Çalışmalar devam ederken kar yağışının başlamasıyla günlük olarak ilçede 380 ton tuz tüketildi.
VATANDAŞA 444 0 160 NOLU TELEFONDAN 7/24 HİZMET
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, vatandaşların mağdur olmamaları konusunda Beyoğlu’nda gerekli tedbirlerin alındığını belirterek, 7/24 çalışan karla mücadele ekiplerine 444 0 160 numaralı telefonu arayarak ulaşabileceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyoğlu’nda Günlük 380 Ton Tuz Kullanıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN