Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyoğlu Belediyesi Bin 200 Kişiye Passolig Kartı Dağıttı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 20:08
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kasımpaşa Spor Kompleksi’nde düzenlenen törenle bin 200 futbolsevere passolig kartı dağıttı. Maçları ücretsiz seyretme imkanına kavuşan futbolseverler Başkan Demircan’a teşekkür etti.
Passolig dağıtım töreni Kasımpaşa Spor Kompleksi’nde düzenlendi. Törene; Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile hak sahibi sporseverler katıldı. Burada sporseverlere hitap eden Başkan Demircan, sporun insan hayatında her zaman önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekti. Demircan, “Kasımpaşa ilçemizin en büyük değeridir ve Kasımpaşa markasını yükseltiyor ve büyütüyor. Beyoğlu hudutları içerisinde yaşayan gençlerimiz Kasımpaşaspor’un bu başarılarından gurur duyuyorlar. Kulüp yönetimimiz de taraftarlarımızı statlarında görmek istiyorlar. Dolayısıyla belediyemizle birlikte Genç Paşalılar Mottosu altında birçok çalışma yapıyorduk. Bugün passoligin ortaya çıkışından sonra taraftarlarımızı daha konforlu bir şekilde buraya getirme imkanımız oldu” dedi.
Bin 200 taraftara passoligin dağıtıldığını ifade eden Demircan, “Okullarda, esnaflarda iyi bir tarama yaptık. Bin 200 taraftarımıza passoliglerini dağıttık. Sezonun sonuna kadar da ücret almayacağız. Amacımız daha sağlıklı, daha sportif nesiller yetiştirmek ve Beyoğlu’nu geleceğe hazırlamak. Kasımpaşaspor’un başarılarından gurur duyuyoruz” diye konuştu.
Başkan Demircan’ın yaptığı konuşmanın ardından taraftarlar için hazırlanan passolig kartları dağıtıldı.
Passolig kartını alan taraftarlardan Mahmut Değirmenderesi, “Bu projenin bir önderlik olduğunu düşünüyorum. Çok iyi düşünülmüş bir proje. Bugün Almanya, İngiltere gibi takımların statları dopdolu oluyor. Bunun ekonomiyle bir bağlantısı var, ne kadar taraftar demek o kadar güzel futbol demek, o kadar güzel birlik beraberlik demek. Başkanımız Demircan’a böyle bir işe vesile olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.
Doğuştan kafa büyümesi hastalığı olan oğlu için passolig almaya gelen Hatice Daş ise, “Bedava olduğu için tabi rahatlık sağlayacak. Oğlum maçları evde çok izliyor. Artık babası ile gider stattan izler. İlk önce oğlum için başvuru yaptık ama ona çıkmadı, ben de babası adına aldım” diye konuştu.
Berkay Becerikli ise, “Bu çok yararlı olacak gençler için, Kasımpaşa için faydalı olacaktır” dedi.
Programın ardından Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yapılan çekilişle programa katılan 5 kişiye Kasımpaşaspor forması verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyoğlu Belediyesi Bin 200 Kişiye Passolig Kartı Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN