Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beylikdüzü’nde Kar Temizliği Yapıldı

Giriş Tarihi: 22.2.2015 12:08
Beylikdüzü Belediyesi, toplam 38 iş aracı ve 380 personel ile sokağa çıkarak Beylikdüzü’nün dört bir yanını özellikle de okulların bulunduğu bölgeleri kardan temizledi. Hafta sonunu temizlik işlerine ayıran ekipler, bütün ara sokakları kaldırımları ve yolları açtı.
Kar seviyesinin 70 santime ulaştığı Beylikdüzü’nde, yağış boyunca ara vermeden mücadele eden Beylikdüzü Belediyesi ekipleri, yoğun çalışma gerçekleştirdi. Yağışın sona ermesinden sonra ise ilçede buzlanmaya ve ulaşım sıkıntısına mahal vermemek adına tam 38 iş aracı ve 380 personel, hafta sonu durmadan çalıştı, girilmedik ara sokak ve yol bırakmadı. Kaldırımlar titizlikle temizlendi. Bilhassa okullar, karın birikintilerinden etraflıca arındırıldı.
OKULLAR TEMİZLENDİ
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başkan yardımcıları, başkan danışmanları ve birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, kışla mücadele kapsamında yoğun bir çaba gösterdiklerini belirterek, seferber olan tüm ekibi kutladı. Artı ve eksilerin değerlendirildiği toplantı sonrası Başkan İmamoğlu, özellikle çocukların okul ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları, eğitimlerinin aksamaması adına okullar dahil ilçede oluşan tüm kar birikintilerinin temizlenmesi talimatını verdi.
İmamoğlu ayrıca bu dayanışmaya tüm Beylikdüzü halkını da davet ederek, vatandaşların desteklerini beklediklerini belirtti. Hafta sonu boyunca 380 personel ile sahada olan İmamoğlu, çalışmaları bizzat yakından takip etti. İmamoğlu’na Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri de eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beylikdüzü’nde Kar Temizliği Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN