Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Berko İlaç İki Ödüle Layık Görüldü

Giriş Tarihi: 10.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Berko İlaç İki Ödüle Layık Görüldü
LeasePlan ve Ekonomist dergisinin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri 2014”te Berko İlaç Araç Filo Departmanı iki ödüle birden layık görüldü.
Toplum sağlığına katkıyı amaç edinen, hızlı büyüme grafiği ve inovatif ürünleriyle dikkat çeken Berko İlaç, iki ödül aldı. LeasePlan ve Ekonomist dergisinin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri 2014”te Berko İlaç Araç Filo Departmanı, “Yeşil Filo” kategorisinde birinci; “Yılın Filo Yöneticisi” kategorisinde ise üçüncülüğe layık görüldü. Filo yönetimi alanında şirketlerin performansına ve ülke ekonomisine katkısına dikkat çekmek, kaynakların verimli kullanımını teşvik amacıyla düzenlenen “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri 2014”, Conrad Otel ’da gerçekleşen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Lease Plan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu, Michlen Türkiye Genel Müdürü Marco Giuliani, Skoda Türkiye Genel Müdürü Tolga Senyücel ve Auto Show Dergisi Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu’nun jüri olarak yer aldığı ödül töreninde Berko İlaç başarıyla temsil edildi.
Berko İlaç, araç kullanan çalışanlarına karbon salınım eğitimi vermiş ve araçların rölanti sürelerini takibe almıştı. Bu takip sistemi ile araçların rölantide kalma süresi 10 dakikanın üzerine çıktığında merkeze uyarı geliyor, bu sayede hem yakıt tasarrufu hem de karbon salınımı minimuma indirilerek doğaya katkı sağlanıyor. Uzun yıllar karbon salınımı düşük araçlar tercih eden Berko İlaç, kullanım ömrünü bitiren lastikleri geri dönüşüme göndermektedir. Tüm bu uygulamalarından ötürü Berko İlaç, Yeşil Filo kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Aynı zamanda araç takip sistemi sayesinde hız limitleri takip altına alınmış, bakım ve lastik maliyetleri düşürülmüş ve kazalarda yaralanma oranı en aza indirilmiştir. Berko İlaç bu uygulamaları sayesinde de Yılın Filo Yöneticisi kategorisinde üçüncülüğe layık görülmüştür.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berko İlaç İki Ödüle Layık Görüldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN