Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kemerburgaz Semt Polikliniği Yakında Hizmete Giriyor

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bahçesiyle beraber 550 metrekarelik bir alanda yapımı tamamlanan Kemerburgaz Semt Polikliniği yakında Eyüplü vatandaşlara hizmet verecek.
Eyüp Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve inşaatı tamamlanan Kemerburgaz Semt Polikliniği açılış için gün sayıyor. Kemerburgazlılara, Acil Müdahale Odası’ndan poliklinik hizmetlerine kadar her yaştan vatandaşın sağlık sorunları için birçok alanda hizmet verecek olan semt polikliniği, semtteki önemli bir açığı kapatmış olacak.
Başta genel cerrahi olmak üzere, dahiliye, çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, Kulak-Burun-Boğaz, göz hastalıkları, diş hastalıkları ve üroloji bölümlerinden oluşacak semt polikliniğinde ayrıca, röntgen, ultrason, laboratuvar, EKG, enjeksiyon, pansuman hizmetleri de verilecek.
“Acil Müdahale Odası” ise 7 gün 24 saat Eyüplü vatandaşların hizmetinde olacak. Her türlü ayakta tedavinin uygulanacağı bir mini hastane özelliği taşıyan Kemerburgaz Semt Polikliniği’nde her birimin kendine ait bir doktoru bulunacak. Hasta İletişim Birimi, Sorumlu Hekim ve Sorumlu Hemşire hastaların poliklinik içerisindeki yaşadığı sorunlara yardımcı olacak.
Kemerburgaz Semt Polikliniği, bahçesiyle beraber 550 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Polikliniğin açılışının en kısa sürede yapılması planlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemerburgaz Semt Polikliniği Yakında Hizmete Giriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN