Ataşehir Ordulular Derneği Milletvekili Aday Adaylarını Hemşerilerine Tanıttı

Giriş Tarihi: 18.3.2015 23:38 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 01:03
Ataşehir Ordulular Derneği, CHP birinci bölge aday adaylarını hemşerileri ile bir araya getirdi. Dernek Başkanı Ertuğrul Köloğlu aday adaylarını hemşerileriyle bir araya getirmeye devam edeceklerini belirtti.
CHP birinci bölgeden milletvekili aday adaylığına başvuran Ordulular, Ataşehir Ordulular Derneğinde düzenlenen etkinlikte hemşerileri ile bir araya geldi. Ataşehir Küçükbakkalköy’de bulunan Ordulular derneğinde düzenlenen etkinlikte bir araya gelen aday adayları projelerini hemşerileriyle paylaştı. Etkinliğe Ataşehir Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köloğlu, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Çelik, CHP birinci bölge aday adayı Yamen Uzun, Engelli aday adayı Mustafa Yalçınkaya, Ataşehir ilçe muhtarları ve çok sayıda Ordulu katıldı.
Etkinlikte bir konuşma yapan Ataşehir Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köloğlu, “Ataşehir Ordulular Derneği olarak, aday adayı olan hemşerilerimizi talep üzerine burada misafir ediyoruz. Bugünkü misafirlerimiz birini bölge CHP aday adaylarımız. Bugün aday adaylarını hemşerilerimi tanıştıracağız. Arkadaşlarda kendi yapacaklarını memleketiyle ilgili katma değerleri burada anlatacaklar” dedi.
Etkinlikte hemşerilerine seslenen CHP birinci bölge aday adayı Yamen Uzun Ekonomi alanında uzmanlığı olduğunu ifade ederek Ordulu hemşerilerinin kendisine verdiği destekten ötürü mutlu olduğunu dile getirdi. Etkinlikte diğer milletvekili adat adayları da projelerini hemşerilerine bilgi vererek destek istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ataşehir Ordulular Derneği Milletvekili Aday Adaylarını Hemşerilerine Tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN