Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Reyiz Yılmaz: “Kimse Türkleri Hor Görmesin”

Giriş Tarihi: 20.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, iç ve dış siyasete sert uyarılarda bulundu. Yılmaz, “Kimse Türkleri hor görmesin. Yeni bir dünya kurulur ve bu yeni dünyada Türkler yeniden lider olur” dedi.
Azerbaycan ve Ermenistan arasında Karabağ’da yaşanan gelişmeleri değerlendiren Yılmaz, “Türk milleti içerde ve dışarda birçok hain plana alet edilmektedir. Bu durum artık taşınamaz bir seviyeye ulaşmıştır. Ülke içinde kaynaklarımız elimizden alındı ekonomimizin içi boşaltıldı ve siyaset insanlarımız paramparça edildi. Bütün bunlar tahammül sınırlarının dibine vurduğu bir psikolojiye dönüşmektedir. Milletimizin tahammülü zafiyetinden değil kendine duyduğu öz güvenden kaynaklanmaktadır” dedi.
“BAHÇELİ İÇİN SON SEÇİM OLACAK”
Yılmaz, MHP çatısı altında milli iradenin toplanarak bu seçimlere girmesi konusunda defalarca çağrıda bulunduğunu belirten Yılmaz, “Sayın Bahçeli bu çağrılara olumsuz yanıt vermiştir. Eğer bu ülkede milliyetçi oylar HDP oylarına yaklaşırsa bu sorumluluk Sayın Bahçeli ve onu destekleyenlerin olacaktır” açıklamasında bulundu.
“MİLLİYETÇİLER MYP İÇİN OY KULLANSIN”
MYP’nin 81 ilde tüm teşkilatları ile hilal ve içinde dört yapraklı yonca logosu ile seçimlere girdiğini kaydeden Yılmaz, “Kimse bizi hafife almasın. Bu seçimlere sonuna kadar en geniş kampanya ile asılacağız ve milletimizin önüne yeni bir alternatif yeni bir vizyon koyacağız. Allah bu milleti sahipsiz bırakmayacaktır. Biz milletimizden hiçbir karşılık beklemeden hizmetine talip olmuş bir anlayışı temsil ediyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Reyiz Yılmaz: “Kimse Türkleri Hor Görmesin”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN