Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Selçuk Alagöz Hayranlarıyla Buluşuyor

Giriş Tarihi: 21.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Akıllarda kalan müzik çalışmaları ile bilinen, 70 ve 80’lerin unutulmaz parçalarını seslendiren, 80 dilde şarkı söylemesi ile hatırı sayılır bir şöhrete ve hayran kitlesine sahip olan Selçuk Alagöz, 80’ler ve 90’lardan Caz, Latin ve pop parçalardan oluşan nostalji ve eğlenceyi birleştiren repertuarı ile ’un en ayrıcalıklı yeme-içme merkezleri arasında sayılan Flamingo Restaurant’ta Nostalji Akşamları kapsamında her çarşamba 21.00’de sahne alacak.
Selçuk Alagöz, müzik kariyerine ek olarak vakıf ve dernek çalışmalarında faaliyetler gösteren, Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu’nda görev aldı, POPSAV Başkanlığı’nın yanı sıra Müzik Yorumcuları Derneği (MÜYORBİR) Kurucu Başkanlığı’nı yıllarca başarı ile yürüttü. Ayrıca Sigara ile Savaşanlar Derneği’ni kurmuş ve aktif pasif sigaranın tüm zararlarını topluma anlatarak bu konuda öncü oldu.
Şef Emre Şen’in yaptığı açıklamaya göre, bu geceye özel hazırladıkları menülerin her türlü damak tadına uygun olduğunu, Selçuk Alagöz’ün sahne alacağı geceye yoğun ilgi olduğunu ve sınırlı sayıda yer kaldığını söyledi. Emre Şen, böylesine değerli sanatçıları her zaman sahnede görmenin zor olduğunu sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selçuk Alagöz Hayranlarıyla Buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN