Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eyüp Belediyesi Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Başladı

Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Eyüp Belediyesi Alibeyköy Spor Kompleksi Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.
Eyüp Belediyesi, gençlere ve spora verdiği önemle ön plana çıkıyor. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, her fırsatta gençlere verdiği önemi ve değeri dile getiriyor. Gençlerin özellikle sporda başarılı olabilmeleri için belediyenin tüm imkanlarını seferber eden Başkan Aydın, sağlıklı nesiller için herkesi spor yapmaya davet ediyor.
Eyüp Belediyesi’nin sportif faaliyetlere ve sporculara desteğinin yanı sıra tüm vatandaşların faydalanabileceği tesisleri de mevcut. Bunlardan biri de Alibeyköy Spor Kompleksi. Eyüp Belediyesi’ne bağlı Alibeyköy Spor Kompleksi ve Kemerburgaz Kemerköy Spor Salonu’nda, gençlerin spor bilincini, spor ahlakını, spor kültürünü, sevgiyi, dostluğu, barışı, saygıyı ve kaynaşmayı sağlayabilmek amacıyla ücretsiz spor okulları düzenleniyor. Burada çocukların, gençlerin futbol, basketbol, voleybol, tenis ve Uzakdoğu sporları alanında kurslar veriliyor. Haftanın altı günü her branştan yaklaşık 5 seansla azami 30 gencimizle faaliyete geçmesi planlanan Eyüp Belediyesi Alibeyköy Spor Kompleksi Yaz Spor Okulları, 7-14 yaş arasındaki çocuklar için Eyüp ilçesindeki en gözde spor alanı olarak dikkat çekiyor.
30 Mart 2015 tarihinde faaliyete başlayacak olan Alibeyköy Spor Kompleksi Yaz Okulu’nda, tamamı akademi mezunu ve profesyonel eğitmenler eşliğinde gelecek nesillere daha bilinçli ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için dersler ve aktiviteler düzenlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eyüp Belediyesi Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN