Eyüp Belediyesi Personeli Doğa Yürüyüşünde Buluştu

Giriş Tarihi: 5.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Eyüp Belediyesi personeli, Belgrad ormanları Kemerburgaz Kurt Kemeri mevkiinde organize edilen 5’inci Geleneksel Doğa Yürüyüşü’nde buluştu.
Her ayın ilk hafta sonu Belgrad ormanları Kemerburgaz Kurt Kemeri mevkiinde organize edilen Geleneksel Doğa Yürüyüşü’nün beşincisi gerçekleştirildi. Yürüyüşe Başkan Remzi Aydın da katıldı.
Spora büyük bir önem veren ve kendisi de bir sporcu olan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın da katıldığı doğa yürüyüşü, baharın kendisini hissettirdiği güneşli bir günde, tertemiz bir orman havasında gerçekleştirildi. Isınma hareketlerinin ardından orman yolunda yürüyüş ile devam eden ve artık geleneksel hale gelen etkinlikte, Eyüp Belediyesi personeli yoğun iş temposundan sıyrılıp kendilerine vakit ayırmış oldu. İçilen çaylar, yapılan sohbetler ve günün anısına çekilen fotoğraflarla unutulmaz bir gün haline gelen doğa yürüyüşünde belediye çalışanları farklı bir etkinlikle bir araya gelmekten duydukları mutluluğu dile getirdiler.
KATILIM SAYISI HER AY ARTIYOR
Başkan Remzi Aydın, bu etkinliği soğuk ve yağışlı kış günlerinde başlattıklarını belirterek, “Tatil gününde erken kalkmak ve bu etkinliğe katılmak insanın doğasını biraz zorluyor. Aynı tempoda çalışan yakın mesai arkadaşlarımı sağlıklı bir yaşam için burada görmek isterim. İlk aylarda 30- 40 kişi olsak da durmak yok yola devam dedik, doğaya yürüdük. Her ay bu ortamın yaşayarak tadını alan çalışanlarımız hep diğer arkadaşlarıyla bunu paylaştılar. Her geçen ay sayımız sürekli arttı. Şimdi görüyorum ki bahar coşkusuyla bu ay daha kalabalığız. İş yaşamının yanında sürekli spor yapmayı ve zinde kalmayı önemsiyorum. Her ayın ilk hafta sonunda personelimizle bu vesileyle buluşup sohbet etme fırsatını da yakalamış oluyoruz” dedi.
Başkan Aydın, çalışanları spora teşvik etmeye ve bu tür etkinliklere katılmaya yönelik ödüllendirmeler yapacaklarını, müdürlükler arası futbol turnuvası için organizasyon hazırlıklarına da başladıklarını ifade etti. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, her geçen ay sayının arttığı doğa yürüyüşü etkinliğine katılan Eyüp Belediyesi çalışanları, organizasyona verdiği destekten dolayı Başkan Remzi Aydın’a teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eyüp Belediyesi Personeli Doğa Yürüyüşünde Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN