Ajjıf Artık Resmen Türkiye De

Giriş Tarihi: 13.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 14:57
Ju Jitsu Dünya otoritesi AJJIF (All Japan Ju Jitsu International Federation), geçtiğimiz pazar günü Pendik’te yapılan lansman ile artık resmi olarak Türkiye’de.
Lansmanda Türkiye Ajjıf temsilcilik töreni gerçekleşti ve arkasından ülkemizde ju jitsu’yu yukarı çekecek tüm antrenör adaylarına özel bir seminer gerçekleştirildi. Etkinlikte Ajjif Başkanı Alexey Kunin, Ajjif 2. Başkanı Yury Smirnov, Dünya Uyuşturucu ile Mücadele eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Hapkido Federasyon Başkanı Muzaffer Kaya Ilıcak, Combat Ju Jitsu Yunanistan Federasyon Başkanı Geroge Kiourtidis, Taekwando Federasyonu’ndan Ali Balmuk, Judo Milli Takımı’ndan Bahri Sayın ve tüm stillerden üst kuşak sporcu ve antrenörler yerlerini aldı.
Ajjif Başkanı Alexey Kunin, Türkiye’deki faaliyetleri şekillendirmesi için Türkiye Başkanı Erol Bekir Yıldırım’a mazbatasını törenle verdi. Böylece Ju Jitsu artık Türkiye’de tüm prestijli ululaslararası faaliyetlerde yerini alabilecek. Seminer öncesi plaket takdimleri yapıldıktan sonra program halk oyunları, muay thai, taekwando, vücut geliştirme ve judo gösterileri ile sona erdi.
İlerleyen günlerde Ajjif faaliyetlerini başlayacak olan Türk Ju Jitsu ekibi hayallerin büyük olduğunu ve bu hayalleri gerçekleştirebilecek güçte olduklarını belirtti. Pendik Belediyesi’nin katkıları ile yapılan çalışmada Dünya Uyuşturucu ile Mücadele eden Sporcular Federasyonu Başkanı Muzaffer Kaya Ilıcak, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumanın tek yolunun spor olduğuna ve Ajjif Ju Jitsu’nun sosyal sorumluluk prensiplerini bu idealde gerçekleştireceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ajjıf Artık Resmen Türkiye De
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN