Kartal Belediyesi, Oda Başkanlarını Dinledi

Giriş Tarihi: 28.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 15:10
İlçedeki meslek odalarının başkanlarıyla biraraya gelen Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, oda başkanlarıyla her ay toplantı yaptıklarını belirterek, “Odalarımızın sorunlarına Kartal Belediyesi ile birlikte bir çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.
Kartal Belediyesi esnaf ve odalarla her ay düzenlediği toplantılara devam ediyor. Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, ilçedeki meslek odaları başkanlarıyla biraraya geldi. Kartal Şoförler Odası’nda düzenlenen toplantıda oda başkanları sıkıntılarını ve önerilerini dile getirdi.
Oda başkanlarını dinleyen Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Kartal Belediyesi’nin meslek odalarının önemini vurguladı.
Ömer Fethi Gürer, “Aylık toplantılara başladık. Farklı odalarımızla yaptığımız toplantıda odalarımızın sorunlarına Kartal Belediyesi ile birlikte bir çözüm üretmeye çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz seçildiğinden bu yana muhtarlarımızın, esnaf odalarımızın ve demokratik kitle yönetimlerimizin Kartal’ı yönetimindeki görüş ve önerilerine büyük değer veriyor” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kartal Belediyesi, Oda Başkanlarını Dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN