AK Parti Adayı Boyraz, Maltepe Sahilinde Karanfil Dağıttı

Giriş Tarihi: 16.5.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 22:54
AK Partili Milletvekili adayı Osman Boyraz, milletin vicdanının hiçbir zaman kendini yanıltmayacağını belirterek, milletin 7 Haziran’da AK Parti kadrolarını yine iktidara getireceğini söyledi.
Seçim çalışmalarını Maltepe’de sürdüren AK Parti 1. Bölge Milletvekili adayı Osman Boyraz, AK Parti’nin Büyük İstanbul Mitinginin yapılacağı sahil dolgu alanında vatandaşlarla buluştu. Sahil alanındaki kafeleri dolaşan ve vatandaşlara karanfil dağıtan Boyraz, sahil boyunca piknik yapan vatandaşları da selamlayarak sohbet etti.
Hafta sonu yoğunluğu yaşanan sahil alanının bir buçuk yıl önce olmadığını hatırlatan Boyraz, “1 milyon 200 bin metrekarelik bu alan Büyükşehir Belediye Başkanlığımız tarafından yapılıp İstanbul alanına armağan edilen bir yer. Bu alan hafta sonu oldukça yoğun. Hafta sonu tahminim 100 bin kişinin geldiği, sadece Maltepelilerin değil, Pendik’den, Tuzla’dan hatta ve hatta Avrupa yakasından bile çoğu dışarıdan gelen arkadaşlarımız, dostlarımız ve misafirlerimizdi” dedi.
7 Haziran seçimi öncesinde herkese ve her kesime ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Boyraz, “Amacımız yaklaşan 7 Haziran seçimleri münasebeti ile bütün her kesime ve herkese ulaşmak. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak. Bugün gezdiğimiz her yerde çok güzel intibalar aldık. Biz milletimize şükranlarımızı sunuyoruz. Çünkü her daim de ifade ettiğimiz gibi milletimizin vicdanı hiçbir zaman kendisini yanıltmayacak yine 7 Haziran’da AK Parti kadrolarını daha doğrusu kendisi için yüreği yanan kadroları, daha doğrusu daha özeli dersek milletin evlatlarını bir kez daha iktidara getirecekler. Bugün milletin evlatlarının arkasında milyonlar yürüyor” şeklinde konuştu. Yarın yapılacak mitingde de alanın milyonlarla dolacağını dile getiren Boyraz,”İnşallah yarın da burada sayın başbakanımızın teşrifi ile milyonlar bir kez daha haykıracak. Hakkın ve adaletin yanında millete hizmet etmenin yanında, aydınlık Türkiye’nin yanında ve vesayetin yok olduğu bir Türkiye’yi arzu edenlerin yanında yer alacak diye düşünüyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Adayı Boyraz, Maltepe Sahilinde Karanfil Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN