Başkan Kılıç, Sünnet Çocuklarını Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 20.5.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:54
Kağıthane Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Sünnet Şöleni öncesi delikanlılığa adım atan çocukları hastanede ziyaret eden Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, sünnet çocuklarına oyuncaklar hediye ederek moral verdi.
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve eşi Fatma Kılıç, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene de bin çocuğun yararlanacağı sünnet organizasyonu kapsamında cerrahi müdahaleleri yapılan çocukları hastanede ziyaret etti.
Hastanenin steril ortamında cerrahi müdahaleyle delikanlılığa adım atan çocuklara uzaktan kumandalı araba ve çeşitli hediyeleri çocuklara dağıtan Başkan Kılıç, aileleriyle de sohbet ederek acil şifalar diledi.
Toplu sünnet organizasyonuna artan ilgiden memnun olduklarını ifade eden Başkan Başkan Kılıç, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ‘Sünnet Şöleni’ kapsamında yaptığımız duyurular ardından çocuklarımızı sünnet ettirdik. Belediyemize başvurular devam etmektedir, tahminen bin çocuğumuzun sünnet olmasını bekliyoruz. Steril ortamda gerçekleştirilen cerrahi müdahaleyle erkekliğe adım atan çocuklarımıza acil şifalar dilerim. Çocuklarının ilk mürüvvetlerini bugün yaşayan ailelere de onlarla birlikte sağlık, sıhhat dolu bir ömür temenni ederim” dedi.
Şişme oyun grupları, tahta bacak gösterileri, konserler ve sahne gösteri ile çocuklara farklı eğlenceler sunacak Sünnet Şöleni 5 Haziran’da Hasbahçe Mesire Alanı’nda gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kılıç, Sünnet Çocuklarını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN