AK Partili Milletvekili Adayı Kaya’dan Piknik Alanına Destek Çıkarması

Giriş Tarihi: 24.5.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 01:49
AK Parti 3.Bölge Milletvekili adayı Fatma Betül Sayan Kaya, pazar gününü değerlendirmek için pikniğe giden vatandaşları piknik alanında ziyaret etti. Piknik alanında vatandaşların sofralarına konuk olan Kaya seçimler için destek istedi.
AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı Fatma Betül Sayan Kaya, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları piknik yaptıkları Kemerburgaz’daki Kirazlıbent Mesire alanında ziyaret etti. Piknik yapan vatandaşların sofralarına oturan, talep ve önerilerini dinleyen Kaya, 7 Haziran seçimleri için de Partisine destek istedi. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği AK Partili Kaya’yı, yaşlı kadınların özellikle tebrik edip anlından öpmesi ise dikkat çekti.
Kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Kaya, “Vatandaşlar tabi kadın bir milletvekili adayı olmamdan dolayı fazlasıyla ilgi gösterdi. AK Partiye genel olarak zaten bir teveccüh var. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Bağcılar’daki gezilerimizde ilgiyi görüyorduk ama bugün bunu piknik alanında bir kez daha gördük. Vatandaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Betül Sayan Kaya, HDP’ye yapılan saldırıların failinin açıklanmasına rağmen, HDP’nin AK Partiyi suçlamaya devam ettiğini belirterek, “Saldırıyı gerçekleştiren DHKP-C’li bir terörist olduğu ortaya çıktı. Bunu başbakanımız da açıkladı. Ancak HDP bunu görmezden geliyor. O örgüte teşekkür diyor. AK Partiyi suçlayarak bizden oy alabileceklerini hesap ediyorlar ama halk her şeyin farkında ve görüyor. Bu amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi.
Van’ın Erciş ilçesi Yeşilova Mahallesi girişine asılan “Bu mahalleye HDP dışında partilerin girmesi tehlikeli ve yasaktır” pankartını da hatırlatan Kaya, “Batıda batıdan ve demokrasiden yana mesaj veriyorlar ancak bunların gerçek yüzü işte asılan o pankarttır. Van’da daha önce kan akan musluk afişleri asmışlardır. Şimdi pankart asarak milleti tehdit ediyorlar. Baskıyla zorbalıkla doğuda insanlardan oy alacaklarını sanıyorlar ama vatandaş bunlara boyun eğmeyecek dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Milletvekili Adayı Kaya’dan Piknik Alanına Destek Çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN