Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Bozkır, Mitingde Horon Tepti

Giriş Tarihi: 6.6.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 7.6.2015 06:49
AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı tarafından Kasımpaşa İskele Meydanı’nda miting düzenlendi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı miting sonrası AB Bakanı Volkan Bozkır, vatandaşlarla horon tepti.
AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı tarafından bugün öğle saatlerinde Kasımpaşa İskele Meydanı’da bir miting düzenlendi. Mitinge AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayları Ahmet Hamdi Çamlı ve Fatma Benli, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş ve çok sayıda partili katıldı.
AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti’ye karşı kirli bir ittifak kurulduğunu söyleyerek: “Uyanık olalım. Bu kirli ittifaka yarın sandıkta cevap verelim“ dedi.
AK Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Fatma Benli ise mitinge gelenlere teşekkür ederek “Sizler burada bulunmayı seçtikçe, sizler kendi geleceğiniz için buraya geldikçe, kirli ittifaklar ne olursa olsun, Türkiye adım atmaya devam edecek. Bu kalabalığı gördükçe sadece yarın akşam için değil, benim 2023 için çok büyük umutlarım var” diye konuştu.
Mitingde kürsüde vatandaşları selamlayan AB Bakanı Volkan Bozkır, AK Partinin tevazuyu seven bir parti olduğunu söyleyerek “Yapılanları anlatmamız gerek. Yarınki seçimde ya Türkiye’de istikrar ve güven devam edecek, ya da akbabalar gelecek bütün alın terimizle kazandığımız paraları, çarçur etmeye talip olacak. Onun için buna imkan verecek miyiz? AK Parti’ye yeniden güven ve istikrar sağlaması için imkan sağlayacak mıyız? Hepimiz sandığa gidecek miyiz? Katılım yüzde 90 olacak mı ? Katılım yüzde doksan olacağına göre, niye burada bu kadar koalisyondu o bu almış şu almış konuşuyoruz. Biz bu seçimi kazanacağız. Yüzde elli oy alacağız. Bizim ne umurumuzda barajı geçmiş mi geçmemiş mi? Biz işimize bakarız. İktidar oluruz. İnşallah yarın akşam İstanbul il başkanlığının çatısına çıkacağız, zaferimizi kutlayacağız” dedi.
Konuşmanın ardından kemençe eşliğinde AB Bakanı ve AK Parti 2.Bölge Milletvekili adayı Volkan Bozkır, AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan vatandaşlarla birlikte horon tepti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Bozkır, Mitingde Horon Tepti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN