Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başakşehir Belediyesi’nden Hasta İhtiyaç Sahiplerine Kapıya Kadar İftar Hizmeti

Giriş Tarihi: 24.6.2015 19:48 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 07:07
Başakşehir Belediyesi hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar ve sahurlarını kapılarına götürüyor.
Başakşehir Belediyesi Ramazan ayında hasta ve ihtiyaç sahibi insanları unutmadı. Belediye ekipleri tarafından Ramazan ayı boyunca hasta ve yaşlılara ücretsiz yemek dağıtımı yapılıyor. Kapılarına kadar gelen hizmetten memnun olan vatandaşlar sıcak yemekler ile iftarlarını ve sahurlarını yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Başakşehir Belediyesi tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerine dağıtılan iftarlık ve sahurluk hizmeti ramazan ayı boyunca devam edecek.
Uzun yıllardır Başakşehir’de oturduğunu ifade eden vatandaşlardan Lebibe Agucuk, “Ayağım kırık yürüyemiyorum yine de şükür Allah’ıma. Belediyemizden Allah razı olsun, Allah daha çok versin inşallah” dedi. Annesiyle birlikte oturan Zatiye Agucuk ise, “Belediyemiz kendisi bizi tespit etti 3 yıldır devam ediyor bu yemek ikramı. Hizmetten memnunuz Allah razı olsun” diye konuştu.
Öte yandan 4 senedir iftarlık ve sahurluk hizmetinden yararlandığını belirten Bedriye Özdemir ise, hasta olduğunu ve yemek pişiremediğini ifade ederek Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başakşehir Belediyesi’nden Hasta İhtiyaç Sahiplerine Kapıya Kadar İftar Hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN