DGS’nin Baskı Kalitesi Bir Kez Daha Belgeledi

Giriş Tarihi: 7.7.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
DGS’nin Baskı Kalitesi Bir Kez Daha Belgeledi
DGS Baskı Teknolojileri A.Ş. Etiket Sanayicileri Derneği (ESD)’nin 12. Etiket Bayramı kapsamında düzenlediği Ulusal Etiket Baskı Yarışması’nda Flekso Baskı Kategorisi’nde ‘Tat Ketçap’ etiketiyle mansiyon ödülü kazandı.
2000 yılında kurulan ve 15. yılını kutlayan DGS Baskı Teknolojileri, kalitesini aldığı ödüllerle belgeledi. Tat Ketçap etiketiyle bir kez daha ödül kazanan DGS, sektördeki tecrübesine, kadrosuna ve kalitesine duyduğu güvenle etiket sektöründe de öne çıkıyor. Etiket Sanayicileri Derneği’nin ’da düzenlediği 12. Etiket Bayramı kapsamında gerçekleşen Ulusal Etiket Baskı Yarışması; Tat Ketçap etiketiyle DGS’ye bir ödül daha kazandırdı. Geçtiğimiz yıllarda aynı yarışmada 3 kez ödül kazanan DGS Baskı Çözümleri, kalitesini bu yıl da Flekso Baskı Kategorisi’ndeki yeni ödüllüyle kanıtladı.
Değişik sektörlerde faaliyet gösteren 500’ü aşkın müşterisine sunduğu hizmetlerle markalara değer katan uygulamalar gerçekleştiren DGS Baskı Teknolojileri, bir ulusal yarışmadan daha kazandığı ödülü diğerlerinin yanına koyup, sıradaki ödül için çalışmaya başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DGS’nin Baskı Kalitesi Bir Kez Daha Belgeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN