Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kartal Belediyesi Sokak İftarları İle Halkı Buluşturuyor

Giriş Tarihi: 8.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Kartal Belediyesi tarafından 13 noktada verilen iftarların yanı sıra Kartal’ın mahallelerinde düzenlenen sokak iftarlarıyla halk aynı sofrada orucunu açmanın ayrıcalığını yaşıyor.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, tek bir noktadan iftar dağıtımı yapmak yerine ayrı noktalarda verilen iftar sofralarında vatandaşların dostluk ve beraberliğini pekiştirmek ve halkın birbiriyle daha çok kenetlenmesini sağlayan iftar sofraları her geçen gün vatandaşları buluşturmaya devam ediyor.
Atalar Mahallesi Hanım Eli Parkı yanı ve Karlıktepe Mahallesi Kartallı Kazım Meydanı’nda yapılan sokak iftarlarıyla mahalleliler iftar sofrasında bir araya geldi.
Yapılan sokak iftarlarına Kartal Belediye Meclis üyesi Önder Turmuş, Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sedat Ertekin de katılarak mahallelilerle birlikte iftara yaptı. Kartal Belediyesi tarafından yapılan sokak iftarlarından memnuniyetini dile getiren mahalleli, “Komşularımızla birlikte aynı ortamda oruç açmamıza vesile olan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederiz. Komşularımızla aynı sofrada iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kartal Belediyesi Sokak İftarları İle Halkı Buluşturuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN