Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Reyiz Yılmaz’dan Bahçeli’ye: “İstifa ET, Milletin Önü Açılsın”

Giriş Tarihi: 21.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
Muhafazakar Yükseliş Parti (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye “Allah aşkına istifa et, milletin önü açılsın. Yeter durduğun artık” diye seslendi.
Bahçeli’ye yönelik eleştirilerini sürdüren Ahmet Reyiz Yılmaz, “Bu millete biraz merhamet ve sadakatin var ise derhal MHP Genel Başkanlık görevinden ayrıl. Parti kendisine yeni bir vizyon hazırlayarak erken seçime gitsin. Yoksa senin yüzünden ülke tarumar oluyor. MHP iktidarının önünde tek engel sensin” dedi.
“TÜRK MİLLETİ MHP İÇİNDE BİR DEĞİŞİM İSTİYOR”
Türk milletinin MHP içinde bir değişim beklediğini belirten Yılmaz, “Bu değişim olması halinde açık ara MHP birinci parti konumuna gelecek ve ülke sorunlarını çözme fırsatı bulabilecektir. Bu büyük fırsatı 18 yıldır bloke etmiş durumdasın. Biraz bu millete karşı saygın ve sadakatin var ise çekil kardeşim” diye konuştu.
Yılmaz, Bahçeli’nin her yıl bir seçim kaybettiğini ifade ederek, şunları söyledi: “Anla artık kaybedenlerdensin. Bari gereği olarak koltuğu bırak ta insanlar hafızasın da saygın bir yer bırak. Bu şartlar altında bin seçim olsa tablo aynı olacaktır. Koalisyon fırsatı gelir kaçarsın. İktidar olmadığın halde Başbakanlık verilir masanın altına gizlenirsin. Hiçbir şekilde ülke yönetimini üstlenme cesaretin olmadı. Yaş itibari ile enerjin olmadığı da açık. Türkücülerden topçulardan vekil yaparak itaatkar bir alt seviye ülke idaresine hiçbir katkısı olmayacak kadrolar kurdun kendine. Neden? Tek bir hedefin var, O da Milliyetçi irade yok olsun gitsin.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Reyiz Yılmaz’dan Bahçeli’ye: “İstifa ET, Milletin Önü Açılsın”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN