Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Murat Hazinedar’dan Kıbrıs Çıkarması

Giriş Tarihi: 23.7.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları nedeniyle gittiği KKTC’de Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’yı ve Başbakan Ömer Kalyoncu’yu makamında ziyaret etti.
Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları kapsamında gittiği KKTC’de yoğun temaslarda bulundu. Başkan Hazinedar KKTC liderlerini de ziyaret etti. Hazinedar’ın ilk görüşmesi KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile gerçekleşti. Samimi bir ortamda geçen görüşmede Başkan Hazinedar ’un zirvesinin Beşiktaş olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Akıncı’yı Beşiktaş’a davet etti.
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da, Hazinedar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eski bir belediye başkanı ve İstanbul sever biri olarak en kısa zamanda Beşiktaş’ı ziyaret edeceğini kaydetti.
Cumhurbaşkanı Akıncı, belediye başkanlığının bambaşka bir olgu olduğunu, belediye başkanlarının birçok görevi aynı anda üstlendiğini ifade ederek, eski bir belediye başkanı olarak belediye başkanlarına ayrı bir sempatisi olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Hazinedar’a görevinde başarılar diledi.
Başkan Hazinedar ayrıca KKTC Başbakanı Ömer Kalyoncu’yu da makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra Başkan Hazinedar ve eşi Özlem Hazinedar 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları etkinliklerine ve Cumhurbaşkanı Akıncı’nın verdiği resepsiyona katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Hazinedar’dan Kıbrıs Çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN