Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Bahçekapılı: “İnsan Odaklı Bir Beyannamemiz Var”

Giriş Tarihi: 8.10.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 13:47
AK Parti 2.Bölge Milletvekili Adayı Ayşenur Bahçekapılı, AK Parti beyannamesinin insan odaklı çalışmalar içerdiğini belirterek, “7 Haziran’da çalışmalarımıza bir virgül koyduk. 1 Kasım’dan sonra devamını getireceğiz” dedi.
AK Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Ayşenur Bahçekapılı, Kağıthane’de esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafları ve Pazar yerlerini ziyaret eden Bahçekapılı 1 Kasımda yapılacak seçimlerde AK Partiye vatandaştan destek istedi.
AK Partiye olan ilginin 7 Haziran seçimlerine göre daha farklı olduğunu belirten AK Partili Bahçekapılı, “7 Haziran’dan sonraki belirsizlik süreci vatandaşı rahatsız etti. Bu sürecin tedavi edilmesi ve 7 Haziran sonrasında oluşan istikrarsızlığın giderilmesi için vatandaşın heyecanla 1 Kasım’ı beklediğini görüyorum. Sokaklardan bu havayı alıyoruz. Vatandaş bunu bize yansıtıyor. Biz AK Parti olarak milletimizle olan münasebetimizi hiçbir zaman kesmedik. Bu münasebeti sadece seçim zamanlarında değil her zaman sürdürüyoruz” dedi.
AK Partili Bahçekapılı, diğer partilerin seçim beyannamelerinin 7 Haziranda ortaya koydukları beyannameden daha farklı olmadığını belirterek, “AK Parti’nin seçim beyannamesi ise çok somut talepler içeren ve heyecan verici bir beyannamedir. Ekonomik, demokratikleşme, eğitim, spor ve daha birçok alanda gençlik ve kadınlar konularında son derece parlak ve somut projeler var. Bizim beyannamemiz her şeyden önce insan odaklı bir beyannamedir. İnsanın demokratik bir toplumda refah içinde huzur içinde yaşamasını önceliğimiz olarak görüyoruz. 13 yılda birçok projeyi yaptık. 1 Kasım’da kaldığımız yerden devam edeceğiz. 7 Haziran’da çalışmalara bir virgül koymuştuk. 1 Kasımdan sonra virgül kalkacak, çalışmaların devamı gelecek” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Bahçekapılı: “İnsan Odaklı Bir Beyannamemiz Var”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN