Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Myp Lideri Yılmaz: “Çekil De Siyasetin Önü Açılsın”

Giriş Tarihi: 20.10.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 11:53
Myp Lideri Yılmaz: “Çekil De Siyasetin Önü Açılsın”
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştirerek, “Bahçeli’ye, Kazık mı çaktın mübarek. Çekil de siyasetin önü açılsın” dedi.
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştiren Ahmet Reyiz Yılmaz, “Sayın Bahçeli 20 yıldır MHP Genel Başkanı olarak hezimet üstüne hezimet almıştır. Hiçbir parti bu kadar mağlubiyet meraklısı bir kişiyi genel başkan sıfatı ile parti de tutmaz. Bahçeli taban tarafından da istenmemesine rağmen delege oyunları ile tamamen kendi genel başkanlığını hesap eden kısır bir siyasetin için de milliyetçi iradeyi hapsetmiştir. Artık çekilmelidir” dedi.
Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü:
“20 yıldır Bahçeli’ye sabreden taban artık elindeki sermayeyi tüketmiştir. Bahçeli yönetimindeki MHP , Bölücü terör örgütünün siyasi uzantısı olan bir partinin gerisine düşmüştür. Bu şartlar dışında aldığı mağlubiyetlerin sayısı yok. Hala Bahçeli kendisini genel başkan görüp orada hileli yollarla oturtuyorsa bu hastalıklı bir zihnin yansımasıdır. Çok açık ve net ortada olan seçim sonuçlarına bakıldığında millet her seferin de MHP tabanına genel başkanını değiş gel mesajını vermiştir. Fakat bu mesaj bu kadar açık ve sayısız kere Bahçeli’ye verilmişken hala şahsi arzuları ile direnmeye devam eden Bahçeli için söylenecek tek söz el haya min el iman’dır.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Myp Lideri Yılmaz: “Çekil De Siyasetin Önü Açılsın”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN