Haftanın Atamaları - 24.11.2013

Seçil Özekin Erdoğan, Şahin Ali Özçelik, Dr.Orkun İçten, Hande Özay Yağcı...

Giriş Tarihi: 24.11.2013 06:30 Güncelleme Tarihi: 7.1.2014 11:48
TEKNOSA'DA ATAMA

Teknosa'nın yeni Tedarik Zinciri Direktörü Seçil Özekin Erdoğan oldu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Erdoğan, Rochester University - William E. Simon Business School'da MBA derecesini tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1998'de Şişecam'da Stratejik Planlama Uzman Yardımcısı olarak başlayan Erdoğan, Teknosa'da 2007'den beri çalışıyor. Erdoğan Teknosa'da İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

NAMETRUB BÖLGESİ GÖKÇELİK'TE

Şahin Ali Gökçelik, Unilever Kuzey Afrika, Ortadoğu, Türkiye, Rusya, Ukrayna&Belarus (NAMETRUB) bölgesine İçecek ve Dondurma Kategorisi Tedarik Zinciri Direktörü olarak atandı. Kariyerine 1990'da Unilever'de başlayan Gökçelik, Unilever Filipinler'de Başkan Yardımcılığı, Algida Türkiye Tedarik Zinciri Direktörlüğü ve Unilever Türkiye gıda ve dondurma operasyonlarında fabrika, lojistik, mühendislik, proje yönetimi gibi farklı görevler üstlendi.

VEFA'DA İÇTEN DÖNEMİ

Dr. Orkun İçten, Vefa'da Mali İşler Grup Başkanı olarak göreve başladı. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun olan İçten, aynı üniversitenin bankacılık anabilim dalında 1997'de master ve 2002'de de doktora derecesini aldı. Profesyonel iş hayatı boyunca çeşitli finans, reel sektör ve holdinglerde finans, muhasebe ve iç denetim birimlerinde yönetici olarak görev yapan İçten, SDV-Horoz Taşımacılık'ta Finans ve Muhasebe Direktörü olarak görev yapıyordu.

VERİFONE'U YAĞCI PAZARLAYACAK

Hande Özay Yağcı, VeriFone'nun Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya'dan Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan ve iş hayatına 2003'te Novartis satış ekibinde başlayan Yağcı, Loreal Türkiye ve Boston Scientific Tıbbi Gereçleri'nde çeşitli görevler üstlendi. VeriFone Türkiye'de Güney Avrupa ve Rusya'dan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başlayan Yağcı, tüm pazarlama ve iletişim süreçlerinin yönetimini üstlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 24.11.2013
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN