Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın Atamaları - 08.12.2013

Giriş Tarihi: 8.12.2013 05:08 Güncelleme Tarihi: 31.12.2013 10:19

Nurzat Erkal, Gelincik Onan, Bora Biçer, Özlem Ersoylu Mutluer...

HAVAŞ'TA ERKAL DÖNEMİ
Havaş Genel Müdürlük görevine Nurzat Erkal, atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Erkal, 1994-2005 yılları arasında özel ve kamu sektöründe çeşitli görevler üstlendi. 2005'te havacılık sektörüne adım atan Erkal, 2005-2010 yılları arasında Türk Hava Yolları'nda İnşaat Emlak Daire Başkanlığı görevini yürüttü. 2010'da TAV Ailesi'ne katılan Erkal, TAV G Otopark Yapım Yatırım'da Genel Müdür olarak görev yaptı.

AVEA'YI ONAN PAZARLAYACAK
Avea Pazarlama İletişim Direktörlüğü görevine Gelincik Onan getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Onan, pazarlama kariyerine Marsa Kraft Jacobs Suchard'da Asistan Marka Müdürü olarak başladı. 2006- 2007 yılları arasında aynı şirkette Ticari Pazarlama, Satış Operasyon ve Planlama, Satış Eğitim ve Satış Bilgi Teknolojileri'nden Sorumlu Kanal Geliştirme Müdürü olarak çalışan Onan, kariyerine Eczacıbaşı Girişim'de Pazarlama Direktörü olarak devam etti.

SAHİBİNDEN.COM'DA ATAMA
sahibinden. com, Servis ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı görevine Bora Biçer'i getirdi. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Biçer, Boğaziçi Üniversitesi'nde MBA yaptı. Profesyonel meslek hayatına Logo Yazılım'da başlayan Biçer, Bilişim alanının farklı kademelerinde yöneticilik görevleri üstlendi. Biçer, sahibinden.com ekibine katılmadan önce Turkcell grup şirketi Fizy'de genel müdür olarak görev yapıyordu.

VIALAND'A DENEYİMLİ İSİM
VIALAND Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Özlem Ersoylu Mutluer getirildi. Parfums Christian Dior, MPR Pazarlama Halkla İlişkiler, Genpa Telekomünikasyon, I-Bimsa ve Aksigorta gibi firmalarda kurumsal iletişim ve pazarlama yöneticiliği yapan Mutluer, Pegasus Hava Yolları'nda 7.5 yıl pazarlama müdürlüğü görevini yürüttü. En son İstanbul Deniz Otobüsleri'nde satış ve pazarlama grup müdürü olarak çalışan Mutluer, Boğaziçi Üniversitesi'nde Sosyoloji lisansı, Londra Halkla İlişkiler Okulu'nda pazarlama eğitimi aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 08.12.2013
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN