Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın Atamaları - 05.01.2014

Giriş Tarihi: 5.1.2014 02:30 Güncelleme Tarihi: 8.1.2014 15:37

UNIFY TÜTÜNCÜOĞLU'NA EMANET
Unify, Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Erda Tütüncüoğlu'nu atadı. Kariyerine 1995'te Siemens Kurumsal Haberleşme Bölümü'nde Satış Yöneticisi olarak başlayan Tütüncüoğlu, çalışma hayatına Siemens AG Almanya Kurumsal Haberleşme Bölümü'nde Danışman, Siemens Türkiye Kurumsal Haberleşme Bölümü'nde Satış Grupları Yöneticisi, Siemens Ev ve Ofis Haberleşme Cihazları Bölümü'nde Direktör olarak devam etti. Tütüncüoğlu en son Siemens Sağlık Çözümleri Bölüm Yöneticiliği'ni yürütüyordu.

YELDA ÜLKER MÖVENPİCK'DE
Mövenpick Hotel Istanbul Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Yelda Ülker getirildi. İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'nı bitiren Ülker, profesyonel iş yaşamına Pan American Havayolları'nda Rezervasyon ve Satış Görevlisi olarak başladı. 2000'de Çırağan Palace Kempinski Istanbul'da Kıdemli Satış Müdürü olarak otelciliğe ilk adımını atan Ülker, İstanbul Modern'de İş Geliştirme Müdürü, Rixos Grand ve Martı Istanbul Hotel'de üst düzey yöneticilik yaptı.

PANASONİC'İ ERDOĞU PAZARLAYACAK
Panasonic Türkiye'nin yeni Satış ve Pazarlama Müdürü Aslıhan Erdoğu oldu. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Erdoğu, kariyerine 1996'da BİMA'da yazılım mühendisi olarak başladı. 1997'de katıldığı HP bünyesinde Unix Sistem Grubu dahilinde satış mühendisi ve müşteri yöneticisi olarak görev yapan Erdoğu, 2001'de şirketin Görüntüleme ve Baskı Grubu'na dahil olarak müşteri yöneticisi ve kategori müdürlüğü yaptı.

PRONET GÜVENLİK'TE ATAMA
Pronet Güvenlik'te Uğur Aladinler Bilgi Teknolojileri Veri Mimari Birim Yöneticisi olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü'nden mezun olan Aladinler, profesyonel kariyerine Türk Ekonomi Bankası'nda adım attı. Vega Bilgisayar'da Proje Yöneticisi ve IBTECH'de İş Zekâsı Uzmanı olarak görev yapan Aladinler, Pronet Güvenlik ekibine katılmadan önce OBASE'de Kıdemli İş Zekâsı Danışmanı görevini sürdürüyordu. Aladinler, Pronet Güvenlik'in İş Zekâsı ve veri ambarı projelerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 05.01.2014
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN