Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın Atamaları - 23.02.2014

Giriş Tarihi: 23.2.2014

Alp Togay Kurum, Şebnem Özder Arıkan, Oya Yavuz, M. Cem Küçükcan...

KBR'DE TÜRK YÖNETİCİ
Alp Togay Kurum, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan ve Kuzey Irak'tan Sorumlu Bölge Müdürü olarak KBR'ın Londra ofisine atandı. 1978 doğumlu olan Kurum, 55 bin üzerindeki çalışanı ve 70 ülkede ofisi olan şirket tarihinde, yönetim düzeyinde "tek genç yönetici" olma unvanını da elde etti. Kurum, yeni görevine martta başlayacak.

BOSCH OTO ARIKAN'A TESLİM
Bosch Türkiye bünyesinde, Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Ülke Müdürü olarak görev yapan Şebnem Özder Arıkan, Otomotiv Teknolojileri ve Mobil Çözümler ana iş kollarından sorumlu Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Bölge Direktörü oldu.1994'ten beri Bosch Grubu'nda çalışan Arıkan, bugüne kadar farklı pozisyonlarda görev aldı.

YILDIZ'IN İK'SI YAVUZ'DA
Yıldız Holding Global İnovasyon ve Holding Birimleri İnsan Kaynakları Grup Direktörlüğü'ne Oya Yavuz atandı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünden mezun olan Oya Yavuz'un, Marmara Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi konusunda da yüksek lisansı bulunuyor.

NUTRİCİA'DA KÜÇÜKCAN DEVRİ
M. Cem Küçükcan, Nutricia Medikal Beslenme İngiltere ve İrlanda'dan sorumlu Genel Müdür olarak atandı. 2010'dan bu yana Medikal Beslenme Türkiye&HUB Genel Müdürü olarak görev yapan Küçükcan, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra New Hampshire College'da pazarlama üzerine yüksek lisans yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Atamaları - 23.02.2014
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN