Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 4.5.2014
ATAONLINE'DA DEMİRAY DEVRİ
Ataonline Genel Müdürlük görevine Sarp Demiray atandı. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Demiray, aynı üniversiteden MBA derecesini aldı. Kariyerine 1995'te SNC Lavalin şirketinde başlayan Demiray, 1999- 2011 yılları arasında Garanti Bankası'nda ürün geliştirme, CRM ve pazarlama, bireysel bankacılık ve şubesiz bankacılık alanlarında yöneticilik yaptı. Demiray, 2013'ten beri Direkt Bankacılık Strateji ve Segment Yönetimi'nde sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

NOKIA'NIN GENEL MÜDÜRÜ ŞENER

Sertaç Şener, Nokia Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atandı. 1999'da Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Şener, 2000-2010 yılları arasında Nokia'da yerel ve bölgesel pozisyonlarda pazarlama ve satış alanlarında görev yaptı. Türkiye'de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştiren Şener, Ekim 2013'ten beri aralarında Polonya, Türkiye, Romanya, Macaristan ve Bulgaristan'ın bulunduğu 17 ülkenin pazar Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi pazarlama direktörlüğü görevini yürütüyordu.

CITIBANK'TA ÜSTDÜZEY ATAMA

Barış Tezcan, Citibank Ticari Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Bankaya 2000'de katılan Tezcan, nakit yönetimi ve ticaret grup başkanlığı ile ticari bankacılık pazarlama başkanlığı da dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda yer aldı. 20 yıllık bankacılık deneyimine sahip olan Tezcan, Citibank'a katılmadan önce Garanti Bankası ve Dışbank'da görev aldı. Barış Tezcan, ODTÜ İstatistik Bölümü lisans ve yüksek lisans dereceleri ile Bilgi/MBS Üniversiteleri ortak programı MBA derecesine sahip.

ABDİ İBRAHİM'DE SATIŞ KAAN'DA

Abdi İbrahim Türkiye Pazarlama ve Satış Genel Müdürlüğü görevine Emre Kaan getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Kaan, aynı üniversitede MBA yüksek lisans eğitimi aldı. Kariyerine 1988'de Pfizer'de Yönetici Adayı/Tanıtım Temsilcisi olarak başlayan Kaan, yurtdışı dahil olmak üzere çeşitli yönetim kademelerinde bulundu. 2005'ten bu yana Pfizer Türkiye'nin üst yönetiminde yer alan Kaan, en son satış ve pazarlama direktörlüğü görevini yürütüyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN