Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 11.5.2014
TNL'YE YENİ YÖNETİCİ ORTAK
Gökhan Civan, ofis geliştirme ve kiralama konularında faaliyet gösteren TNL Gayrimenkul Geliştirme Şirketi'nin yönetici ortağı oldu. İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi'nde Executive MBA bölümünü tamamlayan Civan, TNL'den önce Efes Bira Grubu'nda 6 ülkenin operasyonlarından sorumlu Tedarik Zinciri Geliştirme Direktörlüğü görevinde bulundu. Civan son iki yıldır Efes Rusya Moskova merkez ofisinde İntegrasyon Direktörü görevini yürütmekteydi.

ALDİNÇ NEW YORK'A TRANSFER
2008'den beri Pfizer ailesinde olan Dr. Emre Aldinç yeni görevini New York merkezli olarak yürütecek. Aldinç yeni görevinde ağrı/ nöroloji, kardiyovasküler/ metabolik ile kadın/ erkek sağlığı alanlarındaki medikal süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Aldinç, Pfizer'e 2008'de medikal müdür olarak katılmıştı. Aldinç Mayıs 2013'ten bu yana gelişen pazarlar EURIT (Avrupa, Rusya, Hindistan, Türkiye) bölgesinden sorumlu Medikal Direktör olarak çalışıyordu.

ŞAHİN SUPERONLINE'A ATANDI
Turkcell Superonline ekibine katılan Meltem Şahin, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı. 2005'ten beri Turkcell Grup bünyesinde farklı bölümlerde çalışan Şahin, Turkcell Superonline müşterileri için yeni ürünlerin, katma değerli servislerin geliştirilmesine ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesine liderlik edecek. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Meltem Şahin, Bilkent Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yaptı.

EKOL İK'DA ÜNAL DÖNEMİ
Ekol Lojistik İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'ne Osman Ünal atandı. Hacettepe Üniversitesi ekonomi bölümü mezunu olan Ünal, kariyerine Koç Holding'te başladı. Migros'ta personel müdürlüğü sonrasında da insan kaynakları müdürlüğü görevlerini üstlenen Ünal, Inchcape Retrans ve Burmah Castrol'de insan kaynakları müdürü, Telsim Mobil Telekomünikasyon ile CarrefourSA'da insan kaynakları direktörü, Soyak Holding'te insan kaynakları ve kalite sistemleri direktörü olarak çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN