Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 18.5.2014
ING'DE RİSK LUPESCU'DA
ING Emeklilik'te Risk Genel Müdür Yardımcısı Adrian Lupescu oldu. Bükreş İktisat Bilimleri Akademisi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Lupescu, profesyonel kariyerine 1999'da ING Sigorta Romanya'da aktüer olarak başladı. Şirketin farklı birimlerinde üst düzey yöneticilik yapan Lupescu son olarak ING Sigorta Romanya'da finans genel müdür yardımcısı olarak çalışıyordu.

ZURICH'TE AYDIN DÖNEMİ

Zurich Sigorta Kurumsal ve Ticari Riskler Koordinatörlüğüne Banu Tuncel Aydın atandı. Kariyerine 1995'te Başak Sigorta'da reasürans ve özel riskler departmanında başlayan Aydın, 2007'den bu yana Groupama Sigorta'da hayat ve hayat dışı alanlarda reasürans ve büyük risklerden sorumlu grup müdürlüğü görevini yürütmekteydi. İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu olan Aydın'ın Boğaziçi Üniversitesi'nden Finans ve Pazarlama konusunda MBA derecesi bulunuyor.

BAYMAK'TA ATAMA

2013'te Hollandalı BDR Thermea tarafından satın alınan Baymak'ta atamalar devam ediyor. Şirkette son olarak Ürün Grup Müdürlüğü görevine Halil Özdemir getirildi. 2010-2013 yılları arasında özel bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışan Özdemir, Baymak ailesine 2013'te Baymak Su Grubu Ürün Müdürü olarak girdi. Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Özdemir, yeni görevinde şirketin rekabet gücünü artıracak.

BAYER'DE DEMİREL DEVRİ

Bayer Türk'ün İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Osman Demirel atandı. İK alanında 18 yıllık tecrübeye sahip olan Demirel, Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Bayer ailesine 2004'te katılan Demirel, şirkette 10 yıldır Bayer Türk'te İnsan Kaynakları İş Ortağı görevini yürütüyordu. Demirel, şirketin tüm İK yönetiminden sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN