Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 25.5.2014
KÖKSAL 2. KEZ CFA ÜYESİ
Ünlü&Co'nun Yönetim Kurulu Üyesi ve TSPB Başkanı olan Attila Köksal, CFA Institute'nun yönetim kuruluna ikinci kez seçildi. Köksal, eylül ayından başlamak üzere 3 dönem görev yapacak. 1983'te Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Köksal, 1985'te Drexel Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı. Köksal kariyerine Saudi American Bank'ta Kurumsal Finansman Müdürü olarak başladı.

CEVA'DA ÜST DÜZEY ATAMA

CEVA'nın Dünya Ticari Direktörlüğü'ne Hakan Bicil getirildi. Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi olan Bicil, yeni göreviyle global satış organizasyonundan da sorumlu olacak. İsviçre'de St. Gallen Üniversitesi'nde Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans Eğitimi (MBA) alan Bicil, tedarik zinciri ve lojistik alanlarında 20 yıllık tecrübeye sahip. Toll Global Forwarding'in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ayağında İdari Müdür görevinde bulunan Bicil, kariyeri boyunca çeşitli firmalarda üst düzey yöneticilik yaptı.

PUBLICIS'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Publicis Worldwide Türkiye CEO'luk ve Ülke Başkanlığı görevlerine Faika Ergüder getirildi. 1998'den beri Publicis Yorum'da çeşitli basamaklarda yöneticilik görevlerini üstlenen Ergüder, son 2 yıldır Publicis Yorum ve Publicis Modem ajanslarının COO'luk sorumluluklarını sürdürüyordu. Ergüder görevi Şirketin kuruluşundan bugüne Publicis Worldwide Türkiye'nin Başkanlık sorumluluğunu sürdüren Osman Uslu'dan devraldı. Osman Uslu, Grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürecek.

TSKB'Yİ GÜLSOY PAZARLAYACAK

TSKB Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü görevine Meltem Gülsoy getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olan Gülsoy, University of Reading'de yüksek lisans eğitimi aldı. İş yaşamına 1991 yılında TSKB'de mali analist olarak başlayan Gülsoy, Kurumsal Pazarlama Departmanı'nda 10 yıl görev yaptıktan sonra, 2009-2014 yılları arasında TSKB Proje Finansmanı Müdürü olarak pek çok enerji, alt yapı, gayrimenkul geliştirme, turizm ve satın alma projesinin finansmanında çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN