Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 6.7.2014
YILDIZ'DA ÜST DÜZEY ATAMA
Yıldız
Holding Kurumsal Strateji Başkanlığı'na Karaca Kestelli atandı. 2007- 2011 yılları arasında ABD merkezli yatırım bankacılığı ve finansal danışmanlık hizmeti veren Seabury Group'ta Başkan Yardımcılığını da üstlenen Kestelli, 2011'den bu yana, Bain&Company Şirketi'nde Yönetici Ortak ve Türkiye Ofisi Başkanı olarak görevini sürdürüyordu. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olan Kestelli'nin, Amerika Rochester Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı derecesi bulunuyor.

HSBC'DE AŞIK DÖNEMİ
Mustafa
Aşık HSBC Türkiye Özel Bankacılık Grup Başkanı oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Aşık, 1998-2002 döneminde Citibank New York'ta finansal analist olarak görev yapmıştı. Aşık bu göreve gelmeden önce iki yıl boyunca HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Birikim Yönetimi, Satış ve Sermaye Piyasaları Aracılık Hizmetleri Kıdemli Yöneticisi olarak görev yaptı. HSBC bünyesine 2006 yılında katılan Mustafa Aşık, 2006 - 2012 yılları arasında HSBC New York'ta Kıdemli Yönetici ve Şube Müdürlüğü görevini üstlendi.

12 ÜLKE TÜZEL YÖNETİMİ'NDE
PfIzer
Türkiye Yenilikçi Portföy İş Birimi Direktörü olarak görev yapan Aylin Tüzel, Türkiye'nin yanı sıra Kafkaslar ve İsrail'den sorumlu Aşı Bölge Direktörü olarak atandı. Aylin Tüzel, yeni görevinde 12 ülkedeki aşı ticari faaliyetlerinin yönetiminden ve iş geliştirme projelerinden sorumlu olacak. 20 yıllık Pfizer kariyeri boyunca satış ve pazarlama alanında birçok liderlik pozisyonunda bulunan Tüzel, bölge ve strateji müdürlüğü görevlerini yürüttü. Tüzel, son olarak Yenilikçi Portföy İş Birimi Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

FUJİTSU'DA FİNANS SAĞIROĞLU'NDA
Fujitsu
Türkiye operasyonları Finans Direktörlüğü görevine Yasemin Sağıroğlu atandı. 1992'de ODTÜ İşletme Bölümü'nden mezun olan Sağıroğlu, 2007'de İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku'nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1995'te Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. Sağıroğlu, Fujitsu'ya geçmeden önce Türk Telekom Grubu bünyesindeki İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.'de 2007'den bu yana finans direktörü olarak görev yapmaktaydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN