Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 13.7.2014
MOVENPICK'DE TURHAN DEVRİ
Mövenpick Hotel Ankara'nın Genel Müdürlük görevine Atakan Turhan atandı. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Turhan, kariyerine 1992'de Swissotel The Bosphorus'ta resepsiyonist olarak başladı. 2000'de Radisson Blu Conference&Airport Hotel Istanbul'a atanan Turhan sırasıyla ön büro müdürü, ön büro ve gelirler müdürü olarak görev yaptı. Turhan son olarak St. Petersburg'daki Park Inn Radisson Pulkovskaya'da genel müdürlük yaptı.

SONY MOBİLE YÖNETİMİ AKAD'DA

Tarık Akad, Sony Mobile Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Yüksek öğrenimini Fransa Lyon Lumire Üniversitesi'nde İşletme ve Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler üzerine tamamlayan Akad, kariyerine 1999'da Microsoft Türkiye'de başladı. 2006'da Vodafone Türkiye'ye katılan Akad, Terminal Bölümü'nün kurulumunda görev alarak Terminal Portföy Yönetimi Başkanlığı ve Terminal Bölüm Başkanlığı görevlerinin ardından Vodafone Almanya operasyonuna atandı.

COCA-COLA'DA ATAMA

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine, Sinan Cem Şahin atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Şahin, Ekonomi Politikası alanında yüksek lisans yaptı. Şahin 1999'da Türk Ekonomi Bankası ile başladığı kariyerine 2003-2007 yılları arasında Sabah Gazetesi ekonomi muhabiri ve Takvim gazetesi ekonomi müdürü olarak devam etti. Şahin, son olarak TTNET Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

PFİZER'IN DOĞU VE BATISI İKİ TÜRK'TE

Pfizer'in yeni global yapılanması doğrultusunda Türkiye'nin de içinde bulunduğu bölgenin doğusu ve batısı iki Türk'e emanet edildi. Haluk Karabatak Avrupa Yerleşik Ürünler İş Birimi Güneydoğu Avrupa Lideri, Çağlar Ceritoğlu ise Avrupa Yerleşik Ürünler İş Birimi-Kafkaslar ve Orta Asya Lideri görevlerine getirildi. Karabatak, yeni görevinde 10 ülkenin yönetecek. Ceritoğlu da 3 milyar dolarlık bir pazarda 10 ülkenin yönetiminden sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN