Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 20.7.2014
ERDOĞAN CONTINENTAL'DE
ContInental'in Türkiye'deki faaliyetlerini sürdüren ekibin Ticari Operasyonlar Direktörlüğü'ne Bülent Erdoğan atandı. Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Erdoğan, kariyerine 1999'da Elf Selyak Petrol'de pazarlama uzmanı olarak başladı. 2002-2005 yıllarında Total Oil Türkiye'nin pazarlama ekibinde çalışan Erdoğan, 2010'a kadar Opet Petrolcülük'te Madeni Yağlar Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. Erdoğan, son olarak Opet Fuchs'un Endirekt Satışlar Grup Müdürlüğü'nü yapıyordu.

TÜZECAN ADHOC'A TRANSFER

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kurumsal İletişim Direktörü Ebru Bakkaloğlu Tüzecan, Temmuz 2014 itibariyle Adhoc Araştırma ve Danışmanlık şirketine yönetici ortak olarak katıldı. Tüzecan, sürdürülebilirlik çalışmalarının yürütüldüğü Coca-Cola Hayata Artı Vakfı'nı yönetmiş, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile ortaklıklar başlatarak, çevre ve sağlık alanlarında projeler hayata geçirmişti. Adhoc Araştırma ve Danışmanlık, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra özel sektör için gerçekleştirilen sosyal araştırmalar ve itibar yönetimi alanlarında hizmet veriyor.

GARANTİ FİLO'DA SÜRMEN DEVRİ

Garanti Filo'da Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Cem Sürmen atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sürmen, bankacılık kariyerine 1998 yılında Oyakbank'ta, Grup Ülkeler Yetkilisi olarak başladı. 2002- 2003 yılları arasında Garanti Bankası'nda çalışan Sürman, 2004 yılında Finansal Kurumlar Birim Müdürü olarak Garanti Leasing'e katıldı. Sürmen, 2007 yılından bu yana Hazine ve Finansal Kurumlar Birim Müdürü görevini sürdürmekteydi.

ABDİ İBRAHİM'DE ATAMA

Abdi İbrahim'in Global Satınalma ve Tedarik Yönetimi Direktörlüğü görevine Güven Karataşlı getirildi. İTÜ Metalurji Mühendisliği mezunu olan Karataşlı, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 1989'da satış uzmanı olarak başladığı kariyerine Henkel'de Satınalma Yöneticisi olarak devam eden Karataşlı 2013'ten beri Almanay'da Sandoz International bünyesinde Etken Madde ve Kimyasallardan sorumlu Tedarik ve Satınalma Direktörlüğü görevini yürütüyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN