Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 14.9.2014
3M TÜRKİYE'DE YAPISAL DEĞİŞİKLİK
Çorlu Super Hub yatırımını bu yıl hayata geçirmeye hazırlanan 3M Türkiye'de, Tedarik Zinciri Direktörlüğü pozisyonuna Tamer Güneş atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Güneş, ODESA Bilişim ve Unilever'de çalıştı. Güneş, 3M Türkiye'nin Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevi ile Türkiye'deki tüm üretim, satınalma, paketleme, lojistik, depolama ve fiziksel dağıtım operasyonlarını bir araya getiren Türkiye Tedarik Zinciri organizasyonunu yönetecek.

TSPB BAŞKANI BİST ÜYESİ OLDU
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı İlhami Koç, Birlik tüzel kişiliğini temsilen Borsa İstanbul Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 1986'da mezun olan Koç, aynı yıl Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda göreve başladı. Ekim 1994 tarihinde İş Bankası'nda farklı görevlerde bulunan Koç, halen İş Yatırım Menkul Değerler'de Başkan, İşbank AG, CSJC İşbank ve Şişe Cam Fabrikaları A.Ş'de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

E-BAY'DEN TÜRKİYE'YE TRANSFER
e-Bay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor. com'da, Pazarlama Direktörlüğüne eBay International'dan Christian Erhard atandı. Munich Ludwig- Maximilians-University mezunu Edhard, 2009'dan bu yana eBay International Zürih'de Online Ortaklık Yönetimi Başkanı pozisyonunda; işbirliği pazarlama yönetimi, arama motorları optimizasyonu, iş geliştirme, medya pazarlama, inovasyon yönetimi, bütçe, performans yönetimi ve strateji geliştirme görevlerini yürütüyor.

İNNOVA'YA MALİ İŞLER YÖNETİCİSİ
Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova'nın mali işler departmanının başına Tolga Turhan atandı. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu Turhan, yüksek lisansını İngiltere'de Essex Üniversitesi'nde tamamladı. İş dünyasına Sanko Holding'te denetçi olarak başlayan Turhan, en son Türk Telekom Grubu şirketlerinden Argela'da finans yöneticisi olarak görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN