Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 5.10.2014
RECORDATI'YE TÜRK DİREKTÖR
Uluslararası İlaç Grubu Recordati Grup bünyesinde 5 yıldır Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Dr. İsmail Yormaz, Grup Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Bölgesi Direktörü oldu. Grup içinde bu pozisyona yükselen ilk Türk olma unvanına sahip Yormaz Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan, Romanya ve Tunus'tan da sorumlu olacak. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Yormaz, M.K.E.K. Fişeksan, Knoll Alman İlaç, Abbott Lab., İ.E. Ulagay Menarini Grup, Reckitt Benckiser Healthcare'de çalıştı.

LİLLY MEKSİKA'YA TRANSFER
2011 yılından bu yana Lilly İlaç'ta Finans ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Okan Çömelek, Lilly Meksika'ya Finans Direktörü olarak atandı. Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu Çömelek, kariyerine Sermaye Piyasaları Hisse Senedi Analisti olarak başladı ve Lilly'ye katılmadan önce bankacılık alanında kredi analisti olarak görev y

HİTAY HOLDİNG'E İK DİREKTÖRÜ
Hitay Yatırım Holding'de İnsan Kaynakları (İK) Direktörlüğü görevine Yeşim Alkan getirildi. İnsan kaynaklarının çeşitli alanlarında 16 yıllık deneyim sahibi olan Yeşim Alkan; ilaç, telekom, perakende ve danışmanlık olmak üzere çeşitli sektörlerde ve pozisyonlarda görev aldı. Sanofi Group ve Tchibo'da görev alan Alkan, Wisconsin-La Crosse Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN