Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 19.10.2014
ITELLIGENCE'TA YAPILANMA
ItelIgence Türkiye, Satış ve Profesyonel Hizmetler Genel Müdürlüğü görevine Dr. Abdülbahri Danış'ı, Global Hizmetler Genel Müdürlüğü görevine ise Dr. Amere Oakman'ı atadı. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Abdülbahri Danış, Boğaziçi Üniversitesi'nde MBA programına başladığı yıl Shell, SAP, Türk Hava Yolları, Temenos'ta çalıştı. Londra Imperial Üniversitesi, Bilgi Sistemleri Mühendisliği mezunu olan Amere Oakman ise kariyerine IT alanında danışman olarak başladı.

ŞÖLEN'E AR-GE DİREKTÖRÜ
Şölen, Kalite Ar-Ge Direktörü görevine Arzu Kanal'ı getirdi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunu Kanal, 1986- 2013 yılları arasında ETİ'de Ar-Ge Direktörü, Ür-Ge Direktörü ve danışman olarak görev yaptı. Bisküvi, kraker, kek, çikolata, gofret, ekmek gibi kategorilerde ürün araştırma ve geliştirme süreçlerinin yönetilmesi konusunda çalışmalarda bulundu.

ÇELEBİ'DE BOOTS DÖNEMİ
Havacılık firması Çelebi, Onno Boots'u Çelebi Havacılık Holding CEO'luğuna atadı. Boots, Holding'in tüm küresel faaliyetlerinden sorumlu olacak. Boots, Grup CEO'luğuna atanmasıyla birlikte görevi Canan Çelebioğlu'ndan devralacak. Hollandalı Boots, çokuluslu şirketlerde çeşitli üst düzey görevler alarak başladığı kariyerinde, daha sonra TNT Express'e katıldı. Boots, son olarak, 2.5 yıl önce kendi işini kurmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN