Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 9.11.2014
Atamalar
UNİLEVER'E SATIŞ DİREKTÖRÜ
Unilever Türkiye'de 1999'dan bu yana finans, lojistik ve satış departmanlarında sorumluluklar üstlenen Neslihan Nigiz Ulak, Unilever Food Solutions Global Satış Direktörü olarak göreve başladı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden yüksek onur derecesiyle mezun olan Ulak, kariyerine 1999'da Algida'da başladı. Ulak, 2010'da Unilever Türkiye'nin ilk kadın satış direktörü olarak atandı.

RİXOS'A TUR İZMCİ CEO
KempinskI'nin 20'den fazla otelinin bulunduğu Hindistan, Orta Doğu ve Afrika Operasyonundan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Buğra Berberoğlu, Rixos Hotels'in CEO'luğuna getirildi. İsviçre'deki turizm okulu Ecole Hoetilere de Lausanne'den mezun olan Berberoğlu, 2004'e kadar Amerika'da InterContinental'de yöneticilik yaptı. Berberoğlu, 2004'ten bu yana Kempinski grubu otellerinde genel müdürlük yapıyordu.

UPS TÜRK İYE'YE YENİ GENEL
UPS Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Ufku Akaltan getirildi. Erasmus Üniversitesi Rotterdam İşletme Okulu ve Austin'deki Texas Üniversitesi'nden MBA derecesi alan Akaltan, İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu. UPS kariyerine, 2001'de başlayan Akaltan, 2009'da, UPS Planlama ve Fırsat Yönetimi Direktörlüğü, 2010'da ise İngiltere, İrlanda ve İskandinavya Bölgeleri'nin pazarlama direktörlüğüne atandı. Akaltan, 2013'te UPS Almanya'da Pazarlama Direktörlüğü görevi yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN