Atamalar

Giriş Tarihi: 30.11.2014
Atamalar
Şölen'e yeni mali işler direktörü
Şölen, Mali İşler Direktörlüğü görevine Soner Kayserilioğlu'nu getirdi. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu Kayserilioğlu, kariyerine Eczacıbaşı İlaç Grubu bünyesinde başladı. Kayserilioğlu daha önce sırasıyla Castrol, BP, Bıçakçılar şirketlerinde yöntici pozisyonlarında çalıştıktan sonra son olarak Aras Kargo'da Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev aldı.

Flormar'a yeni satın alma müdürü

Flormar'ın yeni satın alma müdürlüğü görevine Varol Hayim Değerli getirildi. İTÜ Kimya Mühendisliği mezunu Değerli, Long Island Üniversitesi'nde yüksek lisans hazırlık ve Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı. Üç yıl Kopaş Kozmetik'te Satın Alma Müdürlüğü görevini sürdüren Varol Hayim Değerli öncesinde 9 yıl boyunca Novartis'te Satınalma Koordinatörlüğü'nü yürütüyordu.

Anadolu Hayat'ta yeni atama
Murat Atalay 1 Kasım 2014 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 1973 Ankara doğumlu olan Murat Atalay, 1996 yılında Türkiye İş Bankası'nda Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başladı ve çeşitli Genel Müdürlük birimlerinde uzman ve yönetici olarak görev yaptı. 2011 yılından itibaren Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümü Müdürü olan Atalay, 1 Kasım 2014 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN