Atamalar

Giriş Tarihi: 21.12.2014
Atamalar
COCA -COLA'DAN TRANSFER
Anadolu Efes bira ve meşrubat operasyonlarından sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Akın, Coca- Cola Beverages Africa'nın başına getirildi. Akın, Doğu ve Güney Afrika'da 12 ülkeyi kapsayan yeni bir şişeleme operasyonunu yönetecek. Princeton Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi'nden mezun olan Akın, Chicago Üniversitesi'nden Pazarlama, Finans ve Uluslararası Ticaret dallarında MBA derecesine sahip.

BAT'DEN YURT DIŞINA ÜÇ ATAMA
BRITISH American Tobacco üç yöneticisini yurtdışına atadı. BAT Türkiye'de Organizasyonel Gelişim ve Pazarlamadan Sorumlu IK İş Ortağı Gökçe Kulak, BAT Londra Merkez Ofis'te Global İK Gelişiminden Sorumlu Direktör olarak atandı. BAT Türkiye'de Stratejik Planlama ve Öngörü Bölüm Direktörü olarak görev yapan Selim Yavuz, BAT Londra Merkez Ofis'de Uluslararası Marka Direktörü olarak atanırken BAT Türkiye'de Marka Müdürü olarak görev yapan Deniz Armak, BAT Londra Merkez Ofis'te Uluslararası Kıdemli Marka Müdürü oldu.

ALKİN, CAN HOLDİNG CEO'SU
Türkiye Futbol Federasyonu'nda uzun süre genel sekreterlik görevini yürüten Prof. Dr. Emre Alkin, Can Yatırım Holding'de CEO olarak göreve başladı. Energy Petrol markası ile Türkiye genelinde 300 aşkın akaryakıt istasyonuna sahip olan holding, enerjinin dışında sağlık, beyaz eşya, turizm ve gıda sektörlerinde 40 şirketi bünyesinde barındırıyor.

PAZARLAMAYI ALPAGU T YAPACAK

PepsIco'ya 2010 senesinde başlayan Alpagut Çilingir, PepsiCo'nun hem yiyecek hem de içecek kategorilerindeki tüm markaların pazarlamasından sorumlu Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak atandı. ODTÜ İşletme mezunu Çilingir, Duke Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamladı. Çilingir PepsiCo'dan önce P&G, Diamondcluster, Coca-Cola, Kraft ve McKinsey'de üst düzey görev aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN