Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 22.2.2015
Atamalar
EXPERTERA'YA ŞİRKET ORTAĞI
Danışmanlık firması Expertera'nın yeni şirket ortağı ve başkan yardımcısı, strateji ve kurumsal finans yönetimi alanlarında 10 yılı aşkın deneyimi olan Hayal Koç oldu. ABD'deki lise eğitiminden sonra Emory Üniversitesi'nde Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler okuyan ve "şeref listesine" giren Koç, kariyerine JP Morgan Chase'de başladı. Ernst and Young ve Pricewaterhousecoopers'ta da çalışan Koç, Genç Başarı Vakfı için Amerika ve Türkiye'de gönüllü mentorluk yapıyor.

BSH'A BAŞKAN YARDIMCISI
Bsh BSH Ev Aletleri'nde, Müşteri Değer Yönetimi Direktörü görevine Osman Fırat getirildi. İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu Fırat, kariyerine Doğan Müşteri Hizmetleri'nde başladı. Ardından Aria-Avea'da yöneticilik yapan Fırat, 2005 yılından beri BSH Ev Aletleri'nde üst düzey sorumluluklar üstleniyor. Fırat, son olarak Satış Sonrası Hizmetler ve İletişim Merkezi Müdürlüğü görevlerini yürütüyordu.

LLY MISIR'A TÜRK GENEL MÜDÜR
Dr. Özkan Özdoğan Lilly İlaç Mısır'ın Genel Müdürü oldu. 2001 yılında Onkoloji Marka Müdür Yardımcısı olarak Lilly'ye katılan Özdoğan, 2008 yılında Lilly Türkiye Satış Direktörü rolünü üstlendi. Özdoğan, geçtiğimiz yıl, TMEA-CIS Bölgesindeki ülkelerin (Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu) satış yetkinliklerinin geliştirilmesi ve Altı Sigma projelerinin hayata geçirilmesine liderlik etti.

PM'E İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ
Philip Morris/ Sabancı İş Geliştirme ve Planlama Direktörlüğü görevine Zeynep Güney Altıntaş getirildi. Koç Üniversitesi Ekonomi mezunu Altıntaş, yüksek lisansını Baruch College, City University of New York'ta tamamladı. 2008'den bu yana, şirket bünyesinde Satış, İş Geliştirme ve Planlama gibi departmanlarda çeşitli görevler üstlenen Altıntaş, son olarak Grup Ürün Müdürlüğü yapıyordu.

BAREM'E 5 YENİ DİREKTÖR
Araştırma şirketi BAREM, profesyonel kadrosuyla birlikte sektöre yön verecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. BAREM, iş yaşamında birbirinden farklı sektörlerde çalışan ve farklı deneyimlere sahip olan Banu Özaltan, Gülşah Olcay, Ümit Karaduman, Yeşim Yaşa ve Mithat Olut'u bünyesine kattı.

HAPIMAG RESORT'E SATIŞ MÜDÜRÜ
Fulya Sözer, Şubat 2015 itibariyle Hapimag Resort Sea Garden Bodrum Satış Müdürü olarak atandı. Mersin Üniversitesi mezunu Sözer, otelcilik kariyerine İzmir Hilton'da başladı. Sırasıyla Hilton, Princess Hotel ve Mövenpick Hotel İzmir'de kariyerine devam etti. Sözer, en son Mövenpick Hotel İzmir Satış Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN